Jedná se o speciální program pro každého, kdo neřeší žádný zdravotní problém a nemá aktuálně potíže s pohybovým aparátem. Tato série deseti na sebe navazujících masáží je mimořádně vhodná pro vnímavé lidi, pro všechny kdo cvičí jógu, nebo také pro bojové sporty, pro všechny co mají rádi relaxaci a chtějí ji prohloubit. 

Předcházejte větším problémům prohloubením relaxace

Jedná se o speciální sestavu masáží, která zvětší koordinaci a celkové vnímaní, schopnost prožívat a tělesnou akceschopnost. Cílem je zvětšit produkci štěstí vlastního těla nezávisle na vnějším okolí, i v podmínkách stresu. 

Díváme se na to, co skutečně které tělo potřebuje. Zabýváme se dlouhodobě tělesnými terapiemi. Nabízíme seznámení se s procesy vlastního těla, které nelze poznat při individuální práci sám se s sebou, ať již při cvičení, meditaci, sportu aj. Zde se jedná o spolupráci, která vytváří masáží situace na těle, které lze sám na sobě  jen těžko vyvolat, uchopit a natož s nimi pracovat. Zájemci o fyzické zdokonalování se v tomto přeceňují a za mnoho let nějaké vlastní činnosti se ve zkutečnosti z našeho pohledu posunou jen málo. Pořád hledají různé přístroje na různé cviky, chtějí pořád něco posilovat, protahovat.

Je třeba si uvědomit, že jednak píše se zatím rok 20... a ne 2100 nebo 2200 a jakékoliv přístroje na masáže, péči o tělo, pulzní generátory proudu na svaly, jsou naprosto v plenkách a nemohou se srovnávat s účinností manuálních technik zkušeného maséra.

Žijeme v době, kdy je krajně nevýhodné a dlouhodobě neudržitelné zvyšovat svou kondici svalovou námahou a výkonem, těch důvodů je víc, ale nelze doporučovat žádný sport, ani nejpřirozenější běhání, ale jen a pouze zdokonalovat vnitřní procesy vnímání a snad tedy představy spojené s tělem. Sáhl jsem si na problémy různých sportovců a všichni žijí v omylu, že jejich způsob navyšování kondice je chvalitebný nebo dobrý, on je však nedostatečný a zničující a jednou s tím budou muset seknout.

Tato relaxace vás učiní nezávislým na sportu i pohybu a je vždy k dispozici

Tady se jedná o sestavu 10 x 1h relaxačních masáží, které je člověk schopen co nejvíce pojmout a naučíte se prvky relaxace, které použijete při nejrůznějších příležitostech denně.

Jde o početnější sestavu masáží, takže výsledky by měly být zřetelné i pro momentálně velmi zatížené osoby, např. v období tzv. vyhoření, vyčerpanosti, stresu, v období různých nepříjemných osobních událostí, které způsobily momentální ztrátu vitality, nebo naopak v období kdy chce člověk nabrat síly a poznat možnosti svého těla.

Tato sestava masáží je principiálně podobná jako pro nezatížené osoby propracování těla sérií čtyř masáží v rámci speciálních programů.