Setkávám se s názory, že potíže vlastního těla lze ovlivnit autosugescemi a také, že nemoci a bolesti jsou řečí těla. Považuji to za vedlejší efekty uvědomění se, které výrazně slábnou při oslabení kondice těla,  tedy zrovna, když by se to nejvíc hodilo. Přesně v takové situaci obvykle ke mně zájemci o masáže chodí. Nepřichází včas posílit tuto schopnost, ale když už ji nemají, kolikrát nemají po ní ani památky.

Zájemci o mé masáže si mohou všimnout, někteří už z počátku, že tato jejich schopnost sílí.


Zájemci o masáže se u mně běžně setkávají se zvýšením imunity a odolnosti..., zlepšení prokrvení až do míry ovládání tepelných efektů na svém těle a to přímo souvisí se zvýšením kondice a hlavně, co je zajímavé s mírněním dosavadních potíží jako například křeče v břiše, trávicí potíže a sice buď to samo zmizí a někdy principem určitého ovládání vnitřních orgánů, dále zlepšení pohyblivosti je známá věc, zlepšení koordinace masáží známým faktem ani mezi maséry běžně není, zkvalitnění života, možnost dalšího opravdu osobního růstu na základě poznávání vlastního těla....Dále poradenství podle tradiční čínské medicíny TČM.

Nejvíce si u mě pomohou ti, kteří jsou na vrcholu svých sil.

Jak už znám zdravotní stav všeobecně, tak mi je jasný, že z mého pohledu nepůjde ani zdaleka o prevenci, ale o celou řadu chronických potíží.

Odblokováním získáte novou kondiční základnu, je zvýšená celková odolnost, nic z toho žádným sportem nedokážete, ani trvale neudržíte. Proudy v těle jsou již cítit a jsou objektivně  zjistitelné. Nová základna umožňuje vyniknout ve všech dosavadních činnostech.

Ovlivňování sama sebe autosugescemi považuji za trochu neandrtálský přístup ze strany špatně informovaného člověka, když se takovými metodami snaží získat zdraví a ono to nejde a nejde. Kdo má studené ruce nebo nohy, může zkusit mé masáže nebo své autosugesce. Nemoc není ničím jiným, než že v těle probíhá komunikace špatným způsobem a co když to bylo způsobeno také nějakými sugescemi např. typu : " Musím vydržet sedět na zadku, ikdybych měl tady na té židli...." apod.? Někdy se jedná jen zdánlivě o užitečné sugesce pro fungování těla.

Čínskou energetickou masáží zprůchodňuji dráhy na těle,

dále odstraňuji bloky, které jsou bloky právěže v komunikaci mezi jednotlivými částmi těla a sugescemi to jde jen velice těžce a to vím přesně. Vzniká dokonce i opačný problém, a sice autodestrukce a to není nic jiného, než zmateční, nebo záměrně škodící komunikace sám se sebou. Odblokované tělo se zharmonizovanými energetickými toky na drahách nemá potřebu dodatečných korekcí sugescemi a naopak čím víc nemocný někdo je,tím více tuto potřebu má. Není lepší účinně odstranit příčinu, než se pořád o něco zbytečně snažit? Teplé ruce souvisí se zdravím a proč se o podobné věci snažit mentálně a bojovat tak s neznámým nepřítelem s vlastními bloky v těle, když tu je možnost se nechat odblokovat a zvětšit proudy v těle včas?