Poradenství k čínské energetické masáži v Praze

Docela často se mi stává, že výraznou bolest, nebo i jiné funkční potíže, jako třeba nedávno šum v uchu, různé píchání, divné pocity... odstraním trvale během první návštěvy.

Vzácně se mi to podaří i u chronických potíží, které trvaly třeba 20 let, ale slíbit mohu v těchto případech při návštěvě jen úlevu a ani to nebývá u těch se závažnými komplikacemi vždy. Kdo chronicky trpí na celkové slabosti, musí počítat s tím, že mu sice úplný návrat zdraví bude kde kdo slibovat..., ale  výsledky dobré nejsou. Někdy záleží na věku, dosavadní životosprávě a ochotě nechat si pomoct.

A aby se do situace, že není pomoci dostalo, co nejméně lidí, je zapotřebí masově změnit přístup k vlastnímu tělu a nejlépe už rodiče u svých dětí a sám za sebe co nejdřív. Je třeba znát fakta. A proto je dnes nezbytně nutné k tomu vyhledat poradenství.

Údělem doby jsou nepříjemné pocity až bolesti a to chronicky a čím dál víc. Je jedno jestli to začne v 16, nebo 70 letech, obvykle si nikdo neví rady. Může to být náhlé v každém věku. Najednou, furt nic. Mimino, první to nemělo, druhé ano. Pořád se bude někdo divit. Je to dobou, souvisí to s masovou neurotičností, nízkou hmotnou a morální zodpovědností a s neznalostí vlastního těla..

Hledá se pomoc sále znovu. Někdo se s tím spokojí, když mu někdo znovu a znovu dokáže pomoct.

Nabízím pomoc navýšením vlastních schopností. Pochopte svou akutní krizi, jako příležitost a vyhledejte mou pomoc takového druhu, aby se to neopakovalo!

Žijeme v době neustálého zvyšování zátěže a požadavků na každého z nás a to způsobuje osobní krize. Zároveň žijeme ve vyjímečné době, protože s využitím schopností, které naučím, může většina získat tolik, jak nikdy předtím. Vyžaduje to trvalou aktivitu. Pasivita je dnes už přežitek a lepší to nebude a musí se vědět, co dělat.

Využijte svou krizi (třeba bolest) ke svému růstu.

Poradím, jak zacházet s vlastním tělem a tím nepřímo i jak zacházet s tělem partnera. Tím je teprve splněná pro někoho nezbytná podmínka k dosažení fyzické prosperity a k pocitům spokojenosti a štěstí.

- Na co se zaměřuji v poradenství pro vztahy

V každém vztahu, v každém normálím vztahu, mají partneři ideální podmínky k tomu, aby si vzájemně budovali fyzickou kondici, která je nahony vzdálená od nemocí, bolestí a funkčních poruch. Ideální podmínky jsou dané tím, že mají na sebe čas a mají o sebe fyzický zájem. V takovém případě se potřebují jen něco naučit a zpracovat nějaké informace. Svůj život pak mohou rozvíjet k zajímavým ideálům. Má to i příznivý a nezanedbatelný ekologický dopad. Čím víc spolu ztráví každý den v posteli, tím méně budou tvořit zátěžovou ekologickou stopu. Je pro to velký předpoklad.

- Jak zvládat sebe, je to základ a z toho samo vzejde:

- Jak se seznámit s mužem / ženou

- Jak řešit "drobné" krize

jak probíhá mé poradenství.

Čínská energetická masáž a poradenství podle TČM  v Praze

Poradenství podle energetické masáže TČMPo dlouholetých zkušenostech s různými typy zájemců o masáže mohu tvrdit, že masáží spolu vyřešíme jen to, co spolu úspěšně probereme i slovně. Umím si představit, jak by to u masáží málokdo předpokládal. Není to tedy tak, že si všechno na těle najdu vždy sám a sám si spravím, ale záleží na vašem přístupu, co k tomu máte vy sami Dále mi záleží na tom, co a jak mi říkáte.Zvyk vytváří slepotu, ta je i celospolečenská.  Při čínské energetické masáži to vidím sice denně, jak bloky zmenšují fyzické schopnosti, ale zároveň i to, jak si na ně každý zvyká a to je vážný problém. Jednak to, co se vyloženě nevidí a nevnímá se s běžně rozvinutou vnímavostí, tak není zájem ani řešit. Takže bloky se nevnímají a vůbec nikomu nevadí. Je to úžasná situace pro všechny ty, kteří nabízí jen dílčí řešení problémů anebo dokonce jen zastírání symptomů a tím nemám na mysli jen farmacii. Každému vadí až druhotné příčiny bloků jako jsou bolesti a jiné potíže, nebo až nemoci vzniklé z bloků. Vytvářím tak předpoklady pro záměry a sílu, něco chtít na sobě zlepšit.

Následující se vzájemně ovlivňuje a snad i trochu někdy nahrazuje, ale pokud se něco z toho vynechá a nedodělá, tak to na těle najdu. 

Odblokování kostry – Pokud není kostra v pořádku, tak veškerý pohyb i ten zdánlivě zdravý, třeba u sportovců, nebo při józe… je ve skutečnosti zátěžový. V určitých místech více a tam dochází k dlouholetému hromadění bloků, které vitalitu stále znovu snižují, dokud se problém na kostře nevyřeší. Nejde to sugescemi, holí, ani vitamíny.

Odblokování svalů – Totéž platí pro svaly, budou tak dlouho stažené, dokud je zvenčí někdo nepovolí.

Odblokování drah – Totéž platí pro dráhy, budou tak dlouho neprůchozí, dokud je někdo nezprůchodní. Nic se samo neudělá, výjimky nemá smysl počítat. Všiml jsem si u pár lidí, že zadržovali některé emoce a měli s tím problém, nešlo to odbourat, ani změnit, až po zprůchodnění drah to zmizelo.

Odhalení autodestrukcí chybnou koordinací. U mladých je to především zátěž při aktivitě a špatné návyky, u starších stále více anatomická nemožnost.

vitaminyStrava Doporučím obvykle něco individuálně z rostlin stylem potravina jako lék, když už to tak někdo chce slyšet. Řídím se však pravidlem, že to nejkvalitnější bývá zároveň nejlevnější. Je kolikrát úplně jedno co jíme, může to být zátěž, to ano, a někdo ji nesnese a v tom to je. Proč ji nesnese? Někdo chce řešit všechno jen jídlem a pak to končí vědeckými dohady, každou chvíli nový objev a co byla včera pravda, tak dnes je špatně. Nejhorší příklady v tomto a s dietami a se stravou jsou v USA.

Jakou jste osobností podle živlu? 

Hezký obličej a šikovné ruce na masáže. To je kombinace!Energetické dráhy vytváří ergetické toky a uspůsobují tělesně i duševněk výkonu a to tvoří i to čeho si ostatní všímají a nazývají osobností.

Osobnost je silně ovlivněna stavem drah a je vždy silně výrazná, někdy třeba tou nevýrazností a to je prvek zem.

Osobnost lze ovlivnit dráhami, přidáním výkonu na té dráze, kde chceme efekt. Nemusí jít o disharmonii, může to nutné pro výkon v práci. Pak taková dráha skutečně potřebuje podporu. Může jít však o splnění nějakého přání a proskoumat různá tajemství, třeba poznat zákoutí srdce, když si to přejí milenci. To, že se to běžně nevyužívá, to je právě ta slavná civilizace, kdy je snaha vytvářet vnější luxus pro všechny smysly,jako pěkné a chutné jídlo, pití, hudba, turismus na plážích a horách, zážitkový sport, luxusní zboží, od prstenů po auta.....Co to má společného s vnitřním luxusem a poznání tajemství?  Nic, to je právě nežádoucí konkurence. Tak proto to musíte komplikovaně hledat.

Průvodní jevy během série mých masáží

Odblokování rozproudí krev a energie, zvětší koordinaci a cit, máte novou kondiční základnu, je zvýšená celková odolnost, nic z toho žádným sportem nejde, jen trochu a ani trvale neudržíte, podle mých zjištění, tak ani jógou.

Na konci správné terapie má být harmonie ženy a mužePoradenství pro vztahy podle TČM a energetické masáže v Praze. Opravdová terapie končí harmonií draka a fénixe, mezi mužem a ženou, vše ostatní je nedokončené.

 

Nejprve jde o energetickou samostatnost, být sama sebou. Právě se buduje zdravé sebevědomí a upevňují se schopnosti vcítit se do svého těla a tím  také do těla partnera. Je to něco jiného než doposud. Pro nezadané to má výhodu, že do nového vztahu půjdou bez zátěží, bez těch, které jsme odbourali a bude možné vybírat partnera atraktivnějšího. Jak se seznámit s mužem.

Na konci správné terapie má být harmonie ženy a muže v symbolice jde o harmonii fénixe s drakem. Názory typu, že pro vztah člověk nemusí být zdravý a není potřebný ani velmi kvalitní styk, nechávám jejich autorům, ať se v nich dál plácají. Já doporučuji žít naplno, až tak, jak se o tom mnohým světákům nikdy ani nesnilo a to dokonce současně s o hodně vyžší zodpovědností.

U mě je odblokovaný člověk zdravý, se silnou potencí a je informovaný, co s tím dál.


 

Pro dobrodružné povahy, ale i pro ty co se chtějí usadit, kurz výměny energie jin jang podle východní energetiky na Praze 11 a na Praze 2

Aktualizace:

21.9.2016 Reiter

3.2.17 Reiter

19.8.2019 Reiter