Pomáhám masážemi i cvičením se dostat do poloh, do jakých je to buď zhola nemožné, nebo zcela jisté, že se tak nikdy nestane. Poradenství je s tím přímo spojené, protože by jinak nikdo nevěděl, proč se má snažit a kam zařadit nové zkušenosti. Čerstvě nové zkušenosti nemají žádnou stabilitu a rychle se o ně přichází, dokud je nepovzbudí další nové zkušenosti. Tím je vývoj zkušeností s valstním tělem u mě kontinuální. 

Všechno , co od života očekáváte má nějaký vztah k vašemu tělu. Proto Přes tělo řeším poradenstvím jakýkoliv problém.

Tělo je řízeno spontáními impulzy, přesněji svalovými impulzy, které vám prakticky řídí váš život hlavně v těch nejvíc rozhodujících momentech, kdy se jednání stává impulzivní a každý má možnost v těch impulzech číst. 

Přijďte ke mně řešit to nejsložitější , co k řešení máte. Můžete přijít také zcela bez problému a 

Poradenství podle energetické masáže TČM

Má první rada zní:

 

"Poznejte své tělo u mě tak, abyste nebyli nikomu zátěží a pro své nejblišší se stali oporou. 

Začnete svému tělu věřit, a přestanete se bát budoucnosti, že vás nechá na holičkách. "

Změňte přístup k vlastnímu tělu. Ovlivní to vaše děti. Není zde tradice, začít musíte vy. K tomu je třeba znát určitá fakta, nejlépe ještě před plánováním rodiny a úplně nejlépe ještě před vztahem.  Vzhledem k tomu, že počet potíží už od dětství stále přibývá, je mé poradenství aktuální, jak nikdy dřív.

 

Poznejte reakce těla

- kdokoliv ke mně přijde, tak vždy trpí chronickou neschopností vnímat prakticky jakoukoliv část těla a veškeré spontánní reakce se snaží ze zvyku potlačit. Na každé části těla se to potlačování, projevuje jinak. Tam kde je to nejvíc, tam jsou bolesti. (Pooperační stavy a předoperační sem do probíraného tématu nepatří, stejně jako léčba léky.)

Začínáme - oblečení je vhodné, pohodlné , můžete v takovém rovnou i přijít.

Kde začít? Nejprve je třeba se zbavit určitě bolestí a hned na to je začátek na obličeji. Proč zrovna na obličeji? Je velmi vnímavý, většina jej má strnulý a někdy v konkrétním výrazu. Ženy např. poslechly rady typu, neusmívat se, že mají potlačit smích, že to prý dělá vrásky. Co jim k tomu už nikdo neřekl, že je to jeden ze způsobů co dělá odtažitý výraz.  Takové výhody se obrací  nakonec v nevýhody. Botox, umrtvovací injekce - je vyloženě chemická válka proti vlastnímu tělu.

Spontánnost a uvolnění je na obličeji třeba nejprve poznat. Nejde jen o masáž a gymnastiku.  Dělám to tak, že spuštím lokální vybrace a zahřívání ze soustředění. Je třeba určité svaly dostat do správných poloh, nejde ani jen o lymfu, prokrvení má přednost. Některé body na obličeji jsou pro život zcela zásadní. 

Brzy se dají lokalizovat jemné bloky, které cítím já i vy.  Je zajímavé sledovat, jak bloky mizí a jak to uvolnění vydrží do další návštěvy. Návštěvy tak jedna na druhou navazují.

- někdo by to nazval doteky na obličej, s cvičením, s vydáním hlasů atd. Nejlepší je, pokud se to stane až životním  zážitkem. Může a nemusí to být spojeno se vzpomínkami na prožitky, nebo ještě zajímavěji, se vzpomínkami  na dávná přání a dokonce představy.

Výsledkem je:

- cenná zkušenost s odblokováním alespoň některých míst.  Co bylo dřív bolavé, nepříjemné, nijaké, maskovité, nehnuté, mrtvé, nestabilní a nespolehlivé, je náhle spolehlivé, odolné , přirozené, živé. Živý výraz obličeje je tvořen tkání a zejména svaly, které jsou elastické, pružné a prokrvené. Tím je nejlépe vyřešený problém s vrásky. 

- síla bodu - některé body jsou zážitkem pro celé nitro a celé tělo. A výsledek? Mění to celé tělo, nic by ho tak nedokázalo zpracovat.  Jsou to zkušenosti! Psychosomatika přestává být slovo. Jde to dál. Existují mapy celého těla na obličejí a další neuvěřitelné vazby. Svaly kolem úst mají vztah a vazbu ke svalům u konečníku. Vyřešíte ty kolem úst, povolí i druhé. Nejde jen o zkrocení hemeroidů, ale zásadní vliv na celé trávení. Existují další propojení bodů s kvalitami- vědomí. Psychosomatika zde začne být už nudným přežitkem a začíná zde mystika. Ve všem uvedeném přímo nesnáším teoretizování, takže o těch věcech skoro nepíšu a ještě méně s někým mluvím. Smysl je v prožívání ,asi jako při jezení, o kterém byste také nechtěli jen číst a mluvit.

- vyžší vnímavost a zárověň i odolnost vůči nekontrolovaným reakcím, Některé profese to vyžadují u jiných je to výhodné, ale především zlepšení vyjadřovací schopnosti obličeje zlepšuje kvalitu života jako takového. Mizí vrásky, křeče v obličeji, nehrozí později hluboké brázdy, maska... Vnitřní dopad je značný také, nehrozí konstatní neměnný emoční stav různé špatné kvality, stres.


Z toho, co vás dále zajímá:

Odblokování kostry – Pokud není kostra v pořádku, tak veškerý pohyb i ten zdánlivě zdravý, třeba u sportovců, nebo při józe… je ve skutečnosti zátěžový. V určitých místech více a tam dochází k dlouholetému hromadění bloků, které vitalitu stále znovu snižují, dokud se problém na kostře nevyřeší. Nejde to sugescemi, holí, ani vitamíny.

Odblokování svalů – Totéž platí pro svaly, budou tak dlouho stažené, dokud je zvenčí někdo nepovolí.

Odblokování drah – Totéž platí pro dráhy, budou tak dlouho neprůchozí, dokud je někdo nezprůchodní. Nic se samo neudělá, výjimky nemá smysl počítat. Všiml jsem si u pár lidí, že zadržovali některé emoce a měli s tím problém, nešlo to odbourat, ani změnit, až po zprůchodnění drah to zmizelo.vitaminy

Strava, týdenní diety, detoxikace, bylinné očisty, aj. Kdo nesnese naší tradiční českou kuchyni, včetně toho nejvíc nezdravého, tak má problém nikoliv ve stravě, ale na fyzickém těle, který najdu.

 

 

Jak jste na tom ve vztahu k živlům? 

Je to velmi zajímavá věc, která je využívána zcela nedostatečně. Zákazníci prostě nejsou zvyklí si o tohle říkat, je jim to cizí a to je charakterizuje v tom, že se bojí komplexních přístupů. Spontánní impulzivní reakce vytváří to, čeho si všichni všímají jako typu osobnosti. Nejčastější sobnosti jsou dnes v prvku země (byrokrat, technokrat, submisivita.....). Potřebují rozvinout oheň a dřevo a vodu až nakonec (nadšení, akceschopnost pro náhlou změnu nálady a přirozenost.  Většina si stěžuje, že nemá energii, že jim došla jako pára. Ano, oni dopustili vyhoření svého paliva. Ti co ji ještě energii mají, tak neví co s ní, neví jak ji použít efektivně v osobním smyslu a rvou ji do běžných, systémově zkostnatělých stereotypů, které způsobí, že o vlastní energii, bez pardonu příjdou, o všechnu. 

Jak probíhá mé poradenství.

 

- Poradenství pro vztahy

Hezký obličej a šikovné ruce na masáže. To je kombinace!Poradenství pro vztahy podle TČM a energetické masáže v Praze. Opravdová terapie končí harmonií draka a fénixe, mezi mužem a ženou, vše ostatní je nedokončené.V každém vztahu, v každém normálím vztahu, mají partneři ideální podmínky ke vzájemné pomoci. Ty jsou dané tím, že mají na sebe čas a mají o sebe fyzický zájem. Tím jak do svého těla akumulují stres z vnějších podmínek a někdy ještě zvlášť vlastním přičiněním, tak postupně o tyto ideální podmínky přicházejí a začnou svou energií živit ergregor, který je krizový. V každém případě se potřebují naučit postupy, které nejsou dnes zatím běžné. Třeba, jak řešit "drobné" krize.

 

Aktualizace:

21.9.2016, 3.2.17, 25.8.19 Reiter