Spousta zákazníku ke mně chodí a říká, že jim doktor, nebo někdo řekl, nebo si přečetli, že mají cvičit, že mají ochablé, třeba právě břišní svaly. Z praxe jiných zákazníků vím, že ani naprosto brutální cvičební tréning o mnoha hodinách týdně a po celé roky, i když po nadváze není ani stopy, s vyvaleným břichem docela klidně ani nehne! Chodili ke mě cvičitelé jógy, Pilátesovy metody, běžci, sportovci, tanečníci ......

Ploché břicho je otázkou jeho fungování a nikoliv těžkého cvičení. Jsou těžce pracující lidé , například zedníci , denně těžká práce. Přesto mají břicho vyvalené , špakaté a tlusté. Fyzická námaha nemá být vůbec spojená automaticky s plochým břichem! Fyzická námaha a cvičení jen dovyrýsuje vaše břicho na jeho předchozích problémech nevyřeší nic. Postava souvisí s partnerským životem velmi. Abyste věděli jak nejlépe si v životě pomoci v udržení perfektní postavy , nebo jejího vytvoření, bez partnerského vztahu to půjde mnohem hůř- partnerské poradenství v Praze centrum.

Čistě jen masáž břicha nemusí také pomoci, na to pozor. Někdo by mohl kombinovat vše co zná a nemusí si pomoci, spíš naopak. Obraďte se skutečně na nás, kteří se zabýváme celkovými masážemi už mnoho let a máme zkušenosti s nejrůznějšími typy postav, které řešíme i Dornovou metodou v Praze na dvou místech. Za půl hodiny jsem schopen vám říct jaké jsou vaše vyhlídky a na co ze zaměřit. Prostě se objednejte v centru ke mě na půl hodiny masáže a řekněte si o ploché břicho.