Každý ufon z jiné, vyspělejší civilizace, by ihned věděl, že na této planetě se nedá přirozeně  a tedy z toho důvodu i šťastně žít, a to ani jako bohatý, ani jako chudý.

Civilizační degenerativní změny díky chybám v životním stylu, se každému vtírají do masa a až do kostí. Masáží vybraných míst na svalech odstraňuji bolesti nejen daných svalů, kterých se to přímo týká,  ale zcela vzdálených míst na těle, kde to zdánlivě žádnou souvislost nemá a to  ihned. Nejde tedy jen o nějakou teorii, kterou jsem si právě vycucal z prstu. Srovnáním jedné kůstky nastolím ihned lepší pocit, třeba Dornovou metodou.

Tyto degenerativní změny kvůli chybám ve zdravém životním stylu jsou v populaci vidět ihned a to jak na libovolných vzorcích, tak zejména při pohledu na dav složený z náhodných jednotlivců. Cvičeným okem snadno vidím procentuální zastoupení značně zablokovaných jedinců svalově, nebo na kostře a podle toho se dá odhadnout jak to asi tak bude u těch , kde to není až tak nápadné na první pohled. 

Chyby, které dělat nemusíte:

- vyhledávat pomoc, až když už je nezbytně nutná

- v bolestech si vyloženě libovat, dokonce masáže někdo vyhledává takové, aby to co nejvíce bolelo, že to prej pomáhá

- pozor na smiřování se s osudem plným utrpení, touha trpět je až celoplošným masochismem, jde o ztrátu různého stupně prožívat spokojenost 

Jak se chybám takovým vyvarovat? Tím se právě intenzivně prakticky zabývám a také v poradenství.

 

 

Reiter 15.8.2019