Aby masér mohl poskytnout kvalitní masáže, musí být zručný, schopný práce do všech hloubek i na povrchu pokožky, měl by znát různé techniky, musí mít sílu i cit zároveň, mít paměť na vývoj fyzické kondice zákazníka, a aby mu třeba opakovaně nedělal někde bolest apod. Proto je taky každý masér jiný.

Dobrý masér se učí, nejen nové techniky, ale i od lidí. Jak to na druhou stranu pozná zákazník? Pozná to tak, že se jej masér poznává jako nazpaměť, co řekl, co se mu nelíbí i líbí. Nějakým způsobem by se to mělo dál vyvíjet. Je to tedy opravdový pracovní vztah, který je vážnější přesně podle daných cílů. Stává se mi často, že zákazníci za nějakou dobu zapomenou, s jakými přišli bolestmi a předsevzetími, někdy mezi tím přijali nová, lepší. Jsou i tací, kteří zapomenou berle se kterými přišli.

V Praze jsem na dvou místech, možná ve vaší blízkosti? Je to Praha 4 a na hranici Praha 1 a 2.

Co by vás mohlo určitě zaujmou kolem našich masáží

Vztahové poradenství v Praze v centru

je založeno na odblokování i malých bloků, které vytváří nepříznivé, až problematické vystupování ve vztazích. Je to vina bloků v těle, že reagujeme přiléváním oleje do ohně ve vztahu i tam kde jsme to nechtěli. Naše okamžiky tak za nás rozhodují tělesné reflexy.

Klasická masáž

byla dovezena z Číny. Klasická masáž je jedním z mnoha dětí Čínské masáže.

Dornova metoda u nás v Praze na dvou místech

je manuální terapie, tedy také doteková a rovněž z části používá masáže. Odhaluje potíže s klouby a páteří , i když nic nebolí a při nápravě kloubů se používá tlaku s daným směrem ve spolupráci s masírovanou osobou. Srovnání kloubů a páteře přináší až nečekané ulehčení, úlevu a tedy sílu pro každodenní život.

Čínská relaxační masáž

má už od začátku blízko k energetické masáži , na to však musí být masírovaná osoba ve velmi dobrém vztahu k masérovi. Pro splnění všech předpokladů doporučuji naší Čínskou tlakovou masáž, na dvou místech v Praze. Doba přípravy na zajímavou energetickou masáž je individuální a není předem jisté jestli se příprava povede, můžou se odstranit jen nejhrubší bloky , které na to nemusí stačit..

O co vlastně při masážích obecně jde? masáže vytváří vztah , který je různě úspěšně konstruktivní při řešení nejrůznějších bloků na těle i překážek v sobě.

Kam si nejlépe zajít na masáž

možná chcete vyzkoušet úplně všechno, ale také nejde. Stejná masáž od dvou masérů? Vyloučeno. Musí se hledat a  mít štěstí, vyzkoušet a poslouchat , kdo vám co řekne. Možná vás bude zajímat kam bych já chodil na masáže.  Pro opravdu kvalitní masáž musíme do Číny , nebo ji najdeme v Praze?