všechny tělní tekutiny, počínaje krví a lymfou konče. Všechny klouby a obratle...

Nechápejte to tak, že si máte sami začít ordinovat různé masáže, tak jak vás zrovna napadne. Lidi pořád hledají, co jim nejlépe pomůže a studují různé metody a cvičení, tento postup je zdlouhavý. Na neustálé zkoušení něčeho nového pak nemají sílu a prostředky.

Žádný masérský postup nevymyslíte, jako laik, lépe než my s praxí. Na přístroje můžete zapomenout. Zkušeného praktika nenahradí zatím žádné přístroje. Ani na lymfu, ani na cvičení.... Nemáme k dispozici jen masáže , ale i např. Dornovu metodu. Sami si můžete přijít pozeptat i na partnerské poradenství v Praze centrum. Přijďte k nám do centra, kde jsou i konzultace zdarma a to bez objednání vždy ve středu ve 12 a 17h. Nebo se objednejte na polikliniku na Praze jih a nechte  způsoby řešení potíží na nás.

V těle neexistuje nic, co by nebylo ovlivněno správnou funkcí krevní cirkulace. Výhodou  je, že se dá vždy okamžitě zjistit situace a masáží dobře ovlivnitUmíme pracovat s tělem i jinak, než jen pobíhat od jedné bolístky k druhé ! Je ovšem od začátku jisté, že to není na jednu návštěvu. Např. Dornova metoda může odhalit vyhnuté obratle do stran dříve, než začnou bolet. Lordóza nemusí bolet desítky let, když začne, tak obvykle na dvě návštěvy dokážeme výrazně zmírnit bolest, ale vývoj lordózy bude pokračovat dál až se opět někdy ozve, a bude zase větší, tužší, páteř bude více zablokovaná.