Masáže v sobě skrývají obrovský potenciál, který se využívá  mnohem méně, než ta pověstná 3% kapacity mozku. Proto se kolem masáží všechno těžce vysvětluje.

Můžete ke mě klidně přijít bez nějakých plánů a jen na zkoušku.

Můžete přijít na jednorázový odpočinek.

Těžko se například vysvětluje, že masáže jsou dobré na všechno. To slovo všechno vnímá každý tak, jakože na jeho problémy přeci není nějaká masáž a ironicky se usměje. Jako nějaký špatný vtip to vnímají i ti, kteří se už roky potýkají s chronickými potížemi a jejich problém je jen ten, že neví kam mají jít a jaké další podmínky je třeba k tomu dodržet. 

Pokud zvažujete návštěvu u mě poprvé a zároveň jdete poprvé na masáž, tak to určitě řeněte. Bude to něco jiného, než když rřeknete, že vás bolí ruka a ve skutečnosti chcete hlavně zkusit, která masáž by vám vyhovovala nejvíc. Mluvte vždycky, pro vás o podstatných věcech. 

Obecně k masážím - všeobecná doporučení

Zde se dozvíte: Kdy se na masáže se nechodí (tedy kontraindikace) a co dělat běžně před a po masážích.

 

Něco pro představu o masáži

Nejčastěji mé masáže vyhledávají při bolestech zad, speciálně beder, pak krku, pak následují končetiny, trup, hlava, nakonec funkční potíže. Ideální je ke mně chodit s drobnostmi se kterými k lékaři ani nejdete, ptotože hodně ke mně chodí ti, co vyzkoušeli všechny léky, cviky, operace a mnoho jiného a nikdy na masáži ještě nebyli.

Odstraňte zdravotní problémy trvale

Neslibuji nemožné. Vyhýbám se reklamním sloganům typu dokonalé uvolnění na jednu návštěvu , hluboká masáž ... , protože vím, že možnosti a potřeby jsou individuální. Nelamte si hlavu s tím, která masáž by vám u mě nejvíce pomohla, protože znám dobře jejich účinek.

Řešíte úplně něco jiného? Každá věc, která vás zajímá, nebo zrovna trápí, má vždycky nějakou vazbu na vaše fyzické tělo.  Přijďte se poradit - mé poradenství  v Praze je možné domluvit na dvou místech

Jak pečovat o své zdraví

Masáže by měly být postupně i u nás základním kamenem zdravého životního stylu, přestože zrovna masáže jsou u nás mladým oborem, jen několik desítek let, zatímco jinde tisíce let. Už nevíte jak sportovat, cvičit, aby to mělo efekt? Zkuste mou Čínskou energetickou masáž. Nebo jste naprosto zdraví a přesto chcete víc a myslíte si, že vaše nároky jsou extrémně vysoké a nic je nemůže uspokojit? 

Seznamte se u mě s energii vašeho těla

Většina lidí si stěžuje, že žádnou energii nemá a neví jak k ní přijít. Je třeba se v tomhle hodně naučit a nebát se takového neznámého pojmu jako je energie a energetická masáž. Další velkou skupinou jsou tí, kteří mají ještě hodně energie, ale neví jak s ní hospodařit. Nejčastější názor je, že se energie doplňuje na horách, nebo u moře. Ekonomická a časová náročnost takových postupů je neudržitelná a časem efektivita klesá. Kdo chce hospodařit se svou energií, musí ji nejprve poznat a kdo chce s ní dobře hospodařit, musí vědět taky, jak se to dělá. 

Co víc byste si přáli, než mít na všehno dost energie?!

Na cokoliv v životě potřebujete sílu, energii. Velké procento zákazníků, kterým pomáhám masážemi, by potřebovalo stabilizovat nejprve v partnerském životě, protože místo, aby měli ve vztahu pocit její stabilizace, nabo snad nabývání, tak spíš její úbytek. Samozřejmě, že je těžké si takový fakt přiznat. Nemá také cenu tímto sylem začínat doma nějakou debatu, nejspíš nebudete vědět o čem mluvíte a může vám začít hrozit, že vás partner brzy požene k moři a tam hodně rychle s celou rodinou nějakou nabrat. Neměl by být takový problém se o to téma zajímat včas.  Poradenství z  mých masérských zkušeností.

V Praze máte možnost mě navštívit na dvou místech

Naleznete mě na Praze 11 a v centru na Praze 2.

aktualizováno 7.10.2019 Reiter

Jinde doporučujeme: Masáže Hradec Králové