Chtějí se na své tělo spolehnout, chtějí ho mít za příjemného partnera a ne za něco, co jen překáží, nemůže, a skučí bolestí. Musí tedy vstoupit do vztahu s někým, kdo jim v tom pomůže a má zkušenosti.

Pokud žádný pracovní vztah nevznikne, třeba kvůli slabé motivaci, nebo žádné, tak nic moc ani nezačne. Je lepší mluvit o tom co si zákazník přeje, jenže on je v situaci, kdy neví co si všechno může přát. Čím lepší vztah je, tím méně vzniká nedorozumění, neodbíhá se od věci řečmi, ani myslí. 

Vzniká soustředění s daleko lepšími výsledky, než když se dřete s čínkou, nebo se honíte za míčem, či pukem, protože tam jste na to sami. Z tohoto pracovního vztahu získáte víc, než když se necháte honit trenérem na place. Tady jde o soustředění dvou v kontaktu. Při bojovém umění je to také tak, zde však jde o jiné záměry, nikoliv proti sobě, ale spolu stejným směrem!

Také vztah při masážích má svůj vývoj a prochází svými vrcholy i krizemi, jako každý jiný pracovní a jakýkoliv jiný vztah.

Při masážích vznikají různé problémy, jako v každém jiném vztahu

každý zákazník nějaké problémy vytvoří. Např. někdo má potřebu se neustále smát. Hodně smíchu může být vítaným zpestřením každého vztahu, tedy i zde, avšak když je ho moc? Začne to být překážkou. Je dobré projít vším, projít vším podstatným a přínosným a získat zkušenosti. Někdo se zase nesměje vůbec. protože je vážný a má zablokovanou bránici. Jedná se prakticky o předávání zkušeností s tělem, o jeho uvolení a rozhýbání, tím dojde k jeho poznání v nebývalém rozsahu. Někde se to dělá stojcky, vážně, nudně, profesorsky, technicky.... a lákají vás na dortíky.  

Co všechno si můžete přát hned tady neřeknu, protože bych musel použít pojmy, které neznáte, nemáte s nimi zkušenosti. Někteří z vás ty zkušenosti dokonce i mají, jenže na ně zapomínají a to tak dlouho až zcela z paměti vymizí. Neumí s nimi pracovat, nikdo je nic z toho nenaučil používat cíleně.

jako první by měly nastoupit tepelné zážitky, masáž prokrvuje, pokud se nic takového nestane, tak do té doby nemá velký význam s někým takovým mluvit o dalších krocích, či snad vrcholech.

Tolik práce na těle masážemi je možné jen pro místní z Prahy.

Je tuřeč o něčem víc, než jen o běžnější spolupráci na určitou dobu kvůli nějakým potížím a pak jen tak někdy, když je něco, tak že zase přijdou. 

Nabízím časový harmonogram a je lepší když jsou z Prahy  a dokonce od někud z blízkosti. Někdo si vychvaluje masáže v exotických zemích, i v takovém případě mám zde na mysli víc, než jen nějaké 14. denní hýčkání v Turecku, nebo terapie Thajsku. Určitý základ by měl být logický samo sebou a někdo to nechápe, i když na to přímo upozorňuji. Dobrý trenér také pozná z koho udělá ligového mistra.

 

Existují zásadní zkušenosti pro život a máte možnost je u mě získat bez předchozího studia teorií, které jsou i přes svůj monstózní objem beztak jen třešničnou na dortu. Chtějte po mě megavelký dort a tu třešničku si tam pak buď dáte nebo ne. Ta třešnička tam být nemusí.

Proto každému přeji hodně zdravého rozumu a aby využil nebývalé příležitosti, přímo ze svého okolí. 


 

Klasická masáž

je nejlepší ukázkou jak to vypadá nejčastěji. Někam přijdu, něco se uvolní, nějaká zábava a jdu domů. Nic moc se nezmění, proč? Chybí časový harmonogram. Neříkám abyste neochutnávaly masáže a cviky a fizioterapie jinde. Neříkám tím, že si nikdy nemáte dát semlbábu, klidně si dejte.

Dornova metoda u nás v Praze na dvou místech

Srovnání kloubů a páteře přináší až nečekané ulehčení, úlevupokud způsobovaly bolesti. Některé cviky je dobré se naučit i na doma a občas si je nechat zaktualizovat.

Čínská relaxační masáž

má už od začátku blízko k energetické masáži , na to však musí být masírovaná osoba připravena, a pro tento účel doporučuji naší Čínskou tlakovou masáž, rovněž na dvou místech v Praze. Doba takové přípravy je individuální a je zapotřebí projednat osobně.

O co vlastně při masážích obecně jde?

masáže vytváří vztah , který je různě úspěšně konstruktivní při řešení nejrůznějších překážek na těle i v sobě. Trocha teorie, která každému prospěje.

Kam si nejlépe zajít na masáž

Podstata masáží zatím většině uniká, ta je v tom, aby masáž byla životním stylem, takže na odstranění sem tam akutních bolestí a nic víc , není správný přístup z hlediska opravdové prevence. Potřebujeme doteky. Ty je dobré nakonec upltnit ve vztahu, má jít o pochopení jejich kvalit.  

Kam tedy zajít na masáž? Tam kde se něco má vyvinout - co je to vlastně kvalitní masáž a musíte za ní do Číny , nebo ji najdete v Praze?