Koronavirus - opatření vlády - jak na to

Dosavadní způsob života / životní styl, narazil na mez, kdy další jeho pokračování by znamenalo dosažení bodu nenávratnosti a totální krach, kdy by nepřežil ani jeden. V současné chvíli se nacházíme ve zdravotním a finančním krachu, kdy je potřeba obojí mistrovským způsobem řídit. Někteřým ještě nějakou chvíli nedojde, jak velká věc právě začíná, že musí dobře skončit a jak je nevyhnutelné se do toho co nejlépe zapojit.

Jako nuceně odstavený masér z aktivní služby, vám přeji, abyste tím vším teď prošli nejen bez úhony na zdraví a nejen vám, které znám, ale i vám, kteří až bude dobře, tak brzy i přijdete a taky všem ostatním. Zkuste nabírat poučení, která se v této krizi / revoluci / evoluční šanci... nabízí, od pádů z mnoha různých neotřesitelných dogmat nahromaděných za celá staletí a posledních desetiletí, až po využití času sám pro sebe.

Zkušenosti můžeme nabírat dobrovolně pořád i sami mezi čtyřmi zdmi. Nežijeme v uzavřeném světě. Ze současných události mohou někteří ideálně vytěžit, dobře zvoleným způsobem odpočinku, který byl doposud nedosažitelným luxusem a to kolikrát i pro školáky se všemi jejich aktivitami dohromady. Mnozí, ačkoliv zavření doma, tak jsou aktivní, jak nejlépe to jde. Současné technologie nám toho umožňují docela dost. Taky to zkouším.  Vy, co musíte do práce dál, tak štafeta je vaše, všechno je teď na vás.


Koronavirus a jeho lekce číslo jedna

20.3.2020

Ještě dřív než jsem napsal tento článek - Jak se léčí chřipka z r2015. tak jsem věděl, jak je imunita nesmírně důležitá, stejně jako další důležité parametry jako je: kvalita spánku, míra a lokalizace stresu, koordinace těla... Tohle všechno není absolutní většinou, absolutně vůbec vnímáno. Dnes, jsou však všichni nuceni projít důležitou lekcí, kterou mnozí určitě brzy zase zapomenou, až bude po všem, je jí:

- hrozba nákazy na každém kroku, doteku a vdechu a jak se tomu bránit.