Wellness

Masérka Dana vás zve na tyto zážitkové masáže:

Masáž horkými kameny

Masáž horkými kameny je tím nejlepším darem pro ty kteří mají rádi teplo. Je známo, že sálavé teplo kamenů se nejvíce podobá teplu od slunce. Výborné tahy po povrchu těla vytváří neopakovatelné zážitky. Ty se dají dále rozvíjet, např. střídavě se studenými kameny....

Horké kameny praha


 Zážitek z prohřátí masáží teplými kameny i ruční masáž

masáže poliklinika Michnova55 minut výtečně zkombinovaných technik s širokým účinkem,  Balzám a opravdový zážitek zejména pro unavené, nebo pro ty co se málo hýbou.

Masáž poskytuje jak zážitek

z ručního propracování, tak masáž a prohřátí horkými kameny. Zábal umožní lepší vstřebání užitečných látek a větší uvolnění v klidu a teple.

Důležitá informace: Při masáži se používá značné množství kvalitního bio-oleje je dobré počítat s tím, že při odchodu může mít někde pokožka mastnou stopu.


Pivní masáž - pokud sháníte pro někoho dárek, tohle je nejlepší volba. Masáž ruční i s horkými kameny. Používá se pivní olej a dárek z pivní řady s sebou.   Pivní masáž


Další masáž v nabídce je relaxační dynamická masáž je pro vyznavače relaxace, a pro ty kteří se s opravdovou relaxací chtějí seznámit. Pro někoho může být lákavá také protože se provádí přes volné oblečení.


Následující relaxační masáž v sobě zahrnuje ty nejlepší pomáhající metody, je v rámci  masáží, které v Praze provádíme.


Uvedené relaxační masáže jsou zážitkem a hodí se jako dar, jsou v hezkém prostředí nové polikliniky. S trochou nadsázky je nazýváme wellness.

V životě naopak, by neměly být relaxační masáže ojedinělým zážitkem, ale životním stylem a to nejlépe ve vztazích a nemusí se tomu říkat masáž, ale třeba doteky a nemusí být tak striktně na čas. Musí se vědět jak na to, podle návodu z knih to sice jde, ale nebude to ono, protože jsou zaměřeny právě jen na ojedinělý zážitek, který časem jako všechno zážitkového a čeho je moc, zevšední. Když píšu o mimořádně kvalitních dotecích, tak tím mám na mysli až ve smyslu tao technik, ze kterých se zrodila Čínská masáž. Tao je ovšem zase vrchol, který je dobrý zmínit, jako odkud se vlastně Čínská masáž vzala, ale nám by mělo jít nejprve o základní zužitkování těchto masáží - Vztahové poradenství v Praze na dvou místech.