Někdo by chtěl všechny své problémy řešit jen nabíjením a ví, že masáží je nabíjení možné.

Pak si myslí, že vybíjení je nejužitečnější při vydělávání peněz, většinu to také nakonec nejvíce unavuje.

Energetické toky jsou však úplně jiné povahy, než si představuje západní vystresovaný jedinec, jako nabito nebo vybito, jako obraz plný práce a užívání si. Tohle zacházení s vlastními silami vytváří klasického rozervaného člověka věčně zprvu nespokojeného a nakonec bez energie.

Energie je nejdřív nutné v sobě poznat 

V páru stačí, když to zná pro začátek jeden, nejlépe žena, aby se motivační moc její krásy zharmonizovala s jejími dovednostmi.

Pokud vám však jde jen o nějaký domácí servis, tak mi v ničem nebudete rozumět. Je zajímavé, že ve vztahu z energetického hlediska vůbec není podstatné vzdělání ani bohatství, obojí je možné energeticky natolik, nechci to psát lidově, ale natolik zkazit, že namísto hezkého života mají jen nervy a z nich nakonec i zdraví v troskách. Takže si takovým vztahem nikdo nepomůže a právě naopak.

Rozvodovost ukazuje, že vztahy jsou většinou nespokojené a ono se v nich dosáhne určité rovnováhy a příliš zájmu o nějakou změnu partneři nemají, když tak potom rovnou rozvod. Zatímco v poradnách se zaměřují především na překonání krizí, tak to může znamenat z mého pohledu jen velice malou změnu v přístupu ke vztahu. Navrhuji podstatně větší změny. Pro single to bude mít výhodu v možnosti hledání atraktivnějšího partnera.

Akce v Praze - poznejte svou energetickou situaci. Jak začít?

Pokud neumí žena odhadnout energetickou hodnotu svého vztahu, ani jak to ovlivnit, tak tím spíš jsou příliš ovlivnitelní sebemenší nepřízní zvenku a pokud všechno chtějí ženy překonávat jen svou tvrdostí, tak to je pro muže taky konec, jen trochu z jiné strany. Proto je dobré, když se tohle ženy naučí před začátkem nějakého vztahu. Ve vztahu půjdou veškeré změny hůř, zvyky budou mít dvojnásobnou setrvačnost, a budou mít dál sklon být ve vztahu submisivní, nebo budou chlapama, kterým se nikdo nemůže rovnat.

Nabíjení i vybíjení jsou přirozené projevy.  Probíhá to v rámci jednotlivce i v párovém soužití. Ve vztazích se obojí rádo znásilňuje, buď různým přeháněním, nebo utlumováním zájmu o druhého. Znám systémy, které z toho mají strach a vedou vztah k životu nejlépe popsatelný jako život sestry a bratra, nebo si milenecký způsob zazdí přehnanou rolí taťky a mamky. Pak když původně milenka je mamka, tak s mamkou přeci nebude tolik souložit. Nepozorovaně tak klesá zájem o sebe navzájem. Zájmy se tak roztříští o každodenní povinnosti a jsme u vztahů kde ani jeden nemá energii. Jen velmi těžko se tyhle věci dají měnit ve vztahu diskuzí a komunikací, obecně lidi takové vztahy trpí a někteří je nakonec ukončují. Myslí si, že jsou nějakým způsobem poučeni, já si myslím, že zkušenostní cesta v tomto duchu může být nekonečná. Musí se na to úplně jinak.

Jak se seznámit s mužem. Nejnáročnější mohu v partnerském poradenství naučit tuto energii mezi sebou vyměňovat a ještě navyšovat.

Většina lidí své nadbytky energií vybíjí až nebezpečnými aktivitami a o nějaké navyšování s nimi ve vztazích nikdo nemá zájem, nebo zájem logicky rychle opadne. Patří sem i všechny závislosti a také přehnané praktiky.