Pokud čtete tuto stránku, máte namířeno k nevšedním zážitkům ze světa masérského umění. Pokud vás už táhlé relaxační masáže nudí, nebo už máte drsného hnětení také dost a zajímá vás rozmanitost, tak tohle je správná volba, provádíme masérské umění v Praze v centru a jih.

Je mnoho druhů masáží avšak, když se na nějaký vyhraněný druh (třeba medová, čokoládová, Lomi-lomi...) chodí déle, velmi pravděpodobně hrozí zevšednění všech masérských technik, ať už jsou jakékoliv. Takže i masáže se mohu začít zdát být nudné a naprosto se přestane chápat jejich účel, zejména když se dokonce stane, že neposkytují ani žádnou úlevu od bolestí ani uvolnění. Dokonce často i partnerské dotýkání podléhá zevšednění. Muže vzniknout otázka:

Jak ven z nudy? 

Jsou určitě minimálně 3 možnosti jak z této patové situace:

1. Můžete střídat maséry. Nevýhodou je, že jste pořád na začátcích. Výhodou je, že se seznamujete, stále znovu a snad  stále s něčím novým a přínosným.

2. Můžete začít víc komunikovat s vybraným masérem, pokud to tedy není zrovna Thajka apod.. :) a dojít k nějakému postupu. U mě se jedná např. o speciální masérské programy.

3. Využít právě tuto nabídku. Kdy jde především o provedení širší škály technik, aby byla masáž především co nejrozmanitější.

 A k čemu to může být dobré?

Krom toho, že to může uspokojit touhu po něčem novém a co se zde představuje jako umění masáže, by bylo nejlepší kdyby začala komunikace a zvětšily se představy, co se dá všechno dělat s tělem.