Čínská masáž pochází z taoistických znalostí a vznikla jako součást tradiční čínské medicíny tčm. Tento původ rozšiřuje možnosti prevence pro zájemce o masáže jako žádná jiná masáž.

Čínská energetická masáž byla vymyšlena jako léčebný systém, ale co z toho ? Přístup lidí je, že se nechají léčit a počítají s tím, že bude o ně postaráno v případě bolestí a potíží. To je málo a špatně. Čínská energetická masáž nebyla vymyšlena úporným přemýšlením nad léčením jednotlivých potíží, ale vymysleli ji ti, kteří dosáhli mistrovství v osobním růstu a pochopili fungování těla jako tok energií.

Jak si pomoci sami

Začne si víc rozumět, víc věřit a lépe komunikuje.Začne víc chápat takové věty jako, že Čínská energetická masáž bere tělo jako energii, což je podstatný rozdíl oproti západu, který pohlíží na člověka jako soubor jednotlivých součástek. Jejím ideálem je navracet do původního odblokovaného stavu a to je zdraví. 

Svými masážemi používám takové techniky, které rozproudí energie v těle. Žádnou svou energii nepředávám, ani nic nedobíjím, to všechno mívá jen krátkodobý efekt, ale odblokovávám všechno to, na co je člověk připraven a čím se člověk sám odřezává od přívalů energie.

Čínská energetická masáž používaná k odstranění bolestí

Odstranění bolesti je nejvyhledávanější problém. Pokud se to povede na první návštěvě raději bych skromně mluvil o štěstí, třebaže zákazník přišel včas. Kdyby si zákazník zvykl na takové zázraky, jednou by chronicita jeho potíží narostla natolik, že by mu už nikdo nepomohl. To ostatně právě každému hrozí tak jako tak. Aby se bolesti nevraceli je zapotřebí mnohem víc, než jen vždy včas odstranit akutní bolest a vlastně na ní nečinně čekat.

Taky nepomáhá prostě jen nějak ty záda napatlat olejem a myslet si jaká to je super prevence.

V poradenství podle TČM vysvětluji podrobnější postup k odblokování, tak aby se bolesti a jiné potíže už nevracely a v rámci toho by se měl každý do určité míry naučit  s energiemi aktivně pracovat nejen na svém těle, ale i ve vztazích. Považuji to za naprosto nevyhnutelně nutné, pro toho kdo chce navýšit svou kondici velmi výrazně, nebo ji jako velmi dobrou také udržet co nejdéle. .

Pokud hledáte pomoc při odstranění bolesti, tak  krátkodobá bolest většinou zmizí už během první návštěvě u nás, přinejmenším je znát okamžitá úleva. O četnosti docházky na Čínskou masáž zde. Tento způsob odstranění akutní bolesti také zasáhne a řeší do určité míry vždy přítomné některé chronické potíže, proto léky tišící bolest nepovažuji absolutně za léky. Jeden příklad z vlastní zkušenosti. Čínská masáž zabírá dokonce proti bolesti zubů více, jak léky tišící bolesti, kdy tyto už několik dní nezabíraly. Přitom byla zachována schopnost středně těžce pracovat.Proč je důležité chodit pravidelně na masáže

Proč je důležité chodit pravidelně na masáže

Pokud přijdete, že máte zájem, tak na první návštěvě vám řeknu jak jste na tom z energetického hlediska a co by se měnilo jako první a jak rychle.

Čínská relaxační masáž, jako preventivní prostředek

Největší nárůst energií pocítí nejlépe dobře motivovaní zákazníci ve věku 20-26 let, kteří jsou naprosto zdraví, předejdou tak tuhosti, bolestem křivení kostry, zlepší si koordinaci a výkon ve všech svých činnostech, některé by to mohlo zastavit před sklonem k závislostem a mohli by se najít v prospěšnějších aktivitách.

Energetická Čínská masáž v Praze

Masáž, tak jak ji provádím by měla být obzvlášť velkým lákadlem pro příznivce alternativních metod, kteří si chtějí vybudovat velmi vysokou kondici a zdraví. Opoziční názory, že nejdřív se člověk musí zničit, aby vydělal dost peněz na to, aby se pak zase vyléčil, je naprostý nesmysl. Mnohým bohatým lidem už nikdo nepomohl, protože bylo pozdě. Dalším opozičním názorem je, že si všechno naženou sportem.

Sport a přehnaná pohybová aktivita zvětšuje bloky ze všech činností nejvíc, proto se taky má při něm chodit na masáže.


Preventivní metody, které zvyšují výrazně odolnost organismu včas :

Zázračná Čínská masáž

Pokud zvažujete jít poprvé na masáž, doporučujeme i další informace v části poprvé na masáž. Aktualizováno 14.9.2016