Jdete na masáž, nebo ji kupujete pro někoho, kdo na ní půjde poprvé a hodily by se vám nějaké rady? Nejprve co platí obecně, všude.

- I při nejsilnějších masáží se není třeba obávat, že odejdete s modřinami, od nás ne. Pokud se vám dělají modřiny snadno, tak to je něco jiného, je nutné to zdělit masérovi.

- Hledáte-li první zkušenosti s masážemi a nic vám není, tak můžete jít tzv. na slepo.

- Hledáte poprvé masáž a bolí vás něco? Raději jděte tam, kde proti bolesti nabízí masáže, naslepo nechoďte. Ozvěte se, když masáž bolí. Ptejte se na zkušenosti jiných a nechte si něco doporučit.

- Pokud hledáte jen jednorázový odpočinek, určitě jste tu správně - stačí říct.

- Pokud si přejete masírovat šíji, je lepší  nechat řetízky na krk doma. Je to drobnost, ale někdo se tím rád až zdržuje.

Na masáže se nechodí při, (tedy kontraindikace) horečce ani při nachlazení, infekci,  užívání antibiotik a kožních problémech přesahujících společenský standart.  Krátce po operacích nebo po chemoterapii nebo při závažných nemocech se nejprve poraďte s  lékařem, jestli je masáž vhodná.

Proč zrovna ke mně na masáže a na jiné služby?

 

- U mě je nejčastěji vyhledávána pomoc při bolestech. Přitom zároveň u mě platí, že nemusíte na bolesti čekat, ty jsou většinou spojeny s chronickými jinými potížemi, které je vhodné řešit předem a na to se zaměřuji tak jakotak u každého. Nespoléhám se jen na to, co mi kdo řekne, že ho bolí.

Někdo odstraňovat problémy nechce, žádné nemá. Právě u mě se můžete zaměřit na růst kondice a trvalý růst kondice!

- Neslibuji nemožné. Vyhýbám se reklamním sloganům typu dokonalé uvolnění na jednu návštěvu , hluboká masáž ... , protože vím, že možnosti a potřeby jsou individuální.

- Nelamte si hlavu s tím, která masáž, nebo metoda by vám nejvíce pomohla, jejich účinek znám sám nejlépe a pokud není masáž přímo kontraindikována, tak je zapotřebí přijít a domluvit se na postupech na místě.

- Pokud chcete masáž, tak něco si můžete předem přečíst zde:  Čínská masáž, nebo Dornova metoda.

- Nebo chcete podpořit v libovolné činnosti, ať pohybové, či zlepšení mentálních funkcí, třeba soustředění při učení, teplo vytvářené soustředěním a mnoho jiného, zvažte poradenství podle TČM a Čínské energetické masáže, nemusí jít vždy jen o tělesné potíže, přání a potřeby, ale vždy s tím tělo nějak souvisí. Nabízím proto i partnerské  poradenství. V Praze rovněž na dvou místech.

 

Potřebujete k masážím jinou radu?

Přemýšlíte jak pomoci nejvíce vašemu zdraví? Už nevíte jak sportovat, cvičit, aby to mělo efekt?  Nebo jste naprosto zdraví a přesto chcete víc a myslíte si , že vaše nároky jsou extrémně vysoké a nic je nemůže uspokojit? Zkuste mou Čínskou energetickou masáž.

Do určité míry vás naučím rozproudit energii také.

Většinou jsou lidi různě citlivý na povrchu těla a netuší, jak se s tím dá pracovat. Ani citliví neví co s tím, proto o tuto citlivost přijdou jako ostatní, nejpozději do 35let. Tuto citlivost naučím používat i vás. Jednoho, zřejmě talentovaného zákazníka jsem to naučil během jedné návštěvy a dodnes to umí. I vy si tak pomoci a partnerovi také .

Nic lepšího vás ani nemůže potkat.

"Velké procento zákazníků, kterým pomáhám masážemi, by potřebovali stabilizovat nejprve v partnerském životě, protože místo aby měli ze vztahu pocit štěstí, tak spíš mají stres. Co je stres při mé masáži? Hodně jich ve vztahu ani nežije a je určitě výhodné je k tomu připravit fyzicky a vyzbrojit technicky." Poradenství  z hlediska tradiční čínské medicíny a energetické masáže.

Několik rad pro masáže na závěr

• Dvě hodiny před masáží pokud možno nic  nejezte, před ní ani nepijte.

- Po masáži, jakékoliv, je pití důležité. Pití je u nás trvale k dispozici. Masáž uvolňuje toxiny do krve a ta nesmí být hustá.

• Udržujte se v teple, zejména pozor na  průvan.

Jdete poprvé na masáž k nám?

Najít mě můžete v Praze na dvou místech, na Praze 11 a v centru na Praze 2

11.2019 Reiter

Jinde doporučujeme: Masáže Hradec Králové