Jdete na masáž, nebo ji kupujete pro někoho, kdo na ní půjde poprvé a hodily by se vám nějaké rady? Nejprve co platí obecně, všude.

- I při nejsilnějších masáží se není třeba obávat, že odejdete s modřinami, od nás ne. Pokud se vám dělají modřiny snadno, tak to je něco jiného, je nutné to zdělit masérovi.

- Hledáte-li první zkušenosti s masážemi, můžete jít tzv. na slepo. Bolí vás něco? Raději jděte tam, kde proti bolesti nabízí masáže, naslepo nechoďte. Ozvěte se, když masáž bolí. Ptejte se na zkušenosti jiných a nechte si něco doporučit.

- Pokud přece jen někdo hledá jen zážitek, najde jej i v naší nabídce také, pod názvem zážitkové wellness masáže v Praze. Je to myšleno jako jednorázový odpočinek.

- Pokud si přejete masírovat šíji, je lepší  nechat řetízky na krk doma. Je to drobnost, ale někdo se tím rád až zdržuje.

Na masáže se nechodí při, (tedy kontraindikace) horečce ani při nachlazení, infekci,  užívání antibiotik a kožních problémech přesahujících společenský standart.  Krátce po operacích nebo po chemoterapii nebo při závažných nemocech se nejprve poraďte s  lékařem, jestli je masáž vhodná.

Několik rad pro masáže na závěr

• Dvě hodiny před masáží pokud možno nic  nejezte, před ní ani nepijte.

- Po masáži, jakékoliv, je pití důležité. Pití je u nás trvale k dispozici. Masáž uvolňuje toxiny do krve a ta nesmí být hustá.

Jdete poprvé na masáž k nám?

Jsme v Praze na dvou místech, na Praze 11 / 10 a v centru na Praze 2

Proč zrovna k nám na masáže a jiné služby?

- U nás je nejčastěji vyhledávána pomoc při bolestech. U nás však zároveň nemusíte na bolesti čekat, většinou jsou spojeny s chronickými jinými potížemi a na to jsme specialisti.

Někdo odstraňovat problémy nechce, ale právě u nás se může zaměřit na trvalý růst kondice!

- Neslibujeme nemožné. Vyhýbáme se reklamním sloganům typu dokonalé uvolnění na jednu návštěvu , hluboká masáž ... , protože víme, že možnosti a potřeby jsou individuální.

- Nelamte si hlavu s tím, která masáž by vám nejvíce pomohla, pokud vám následující rady stačit nebudou, připravte si otázky, mějte mnoho otázek.

- Pokud chcete masáž pro sebe a chcete užitek, volte Čínskou nebo Dornovu metodu, pokud chcete zážitek, tak vybírejte z wellness masáží,  pokud chcete prostě jen masáž, si objednejte dobu trvání a zbytek se domluví na místě.

- Pokud chcete masáž darovat někomu o kom nevíte, jestli u nás v Praze už byl, vybírejte určitě ze zážitkových welness masáží např. masáž horkými kameny s bylinným olejem a zábalem.

- Nebo řešíte úplně něco jiného? Zvažte poradenství podle TČM a Čínské energetické masáže, může jít o tělesné potíže, přání a potřeby, ale třeba i partnerské  poradenství. V Praze rovněž na dvou místech.

• Udržujte se v teple, zejména pozor na  průvan.

Potřebujete k masážím jinou radu?

Přemýšlíte jak pomoci nejvíce vašemu zdraví? Už nevíte jak sportovat, cvičit aby to mělo efekt? Zkuste Čínskou energetickou masáž. Nebo jste naprosto zdraví a přesto chcete víc a myslíte si , že vaše nároky jsou extrémně vysoké a nic je nemůže uspokojit? Zkuste zvýšení kondice a zároveň hodnotnou relaxaci? Prvním úspěchem při této práci je zbavení bolestí, druhým pak zvýšení citlivosti, dalším opět větším je rozproudění energie. Zkuste nejlepší relaxaci na světě  Čínskou relaxační masáž.

Do určité míry vás naučím rozproudit energii také.

Většinou jsou lidi různě citlivý na povrchu těla a netuší, jak se s tím dá pracovat. Ani citliví neví co s tím, proto o tuto citlivost přijdou jako ostatní, nejpozději do 35let. Tuto citlivost naučím používat i vás. Jednoho, zřejmě talentovaného zákazníka jsem to naučil během jedné návštěvy a dodnes to umí. Ukázal jsem mu jak to má používat aby si pomohl, v jeho případě je to nanejvýš nutné. I vy si můžete pomoci, partnerovi také .

Nic lepšího vás ani nemůže potkat.

"Velké procento zákazníků, kterým pomáhám masážemi, by potřebovali stabilizovat nejprve v partnerském životě, protože místo aby měli ze vztahu pocit štěstí, tak spíš mají stres. Co je stres při mé masáži? Hodně jich ve vztahu ani nežije a je určitě výhodné je k tomu připravit fyzicky a vyzbrojit technicky." Poradenství  z hlediska tradiční čínské medicíny a energetické masáže.

Nabízíme také konzultaci v centru Prahy zdarma.

Jinde doporučujeme: Masáže Hradec Králové