Pokud někdo chce účinnost masáží zvětšit - musí cvičit. Jenže co pořád cvičit, aby to nebylo zbytečné, aby to bylo správné, aby to bylo účinné?

Co je to Svastikasana ? - Nejlepší podpůrné cvičení pro naše masáže

Nejlepší cvičení k masážím

Tato pozice je základní jógickou pozicí, vypadá jednoduše, ale zdání klame. Trvalo mi 7 let praxe Dornovy metody, než jsem cvičení této asány ohodnotil jako nejlepší podpůrné cvičení, za určitých podmínek, mezi které patří správné provedení.

Květoslav Minařík o ní píše - "Pozice musí být ovládnuta, to jest nesmí činit potíže....Než však tuto pozici ovládnete, dostaví se mnoho překážek."

 Pro koho je tohle cvičení vhodné:

- Když něco bolí a hledám to nejlepší k masážím a k Dornově metodě

Naučit se sedět, chodit a nepočítejte s tím, že vám to půjde, jde jen o cvičení.

Jedná se o cvičení, které dalece přesahuje jednu z největších překážek v životě BOLEST

Naučit se sedět je dobrý začátek - aby bolest nikdy ani nepřišla

- Při tomto cvičení se od začátku řeší další největší překážka v životě, rozvinout svůj zájem o něco jako schopnost. Další největší překážka v životě, která se do všeho motá je nuda, stav NÍZKÉ HLADINY ENERGIE. Čínská energetická masáž je zásadně o rozproudění energie, aby se její hladina zvedla, tím se zbaví tělo bolestí a zvýší se jeho odolnost. Tím osobní rozvoj prakticky může začít.

Lidi pořád dokola hledají nejlepší cviky a nejlepší sport, pomůcky, jiné aktivity.... Hledají možnosti svého osobního rozvoje v těch nejrozmanitějších koníčkách, často je to spojeno zároveň s obživou, to je sice v pořádku. Často lidi vyloženě utíkají do vztahů a nevšimnou si, že očekávání, které mají jsou za těchto podmínek nesplnitelná. Aby se tohle všechno mohlo podařit podle těch nejlepších představ a tužeb, je zapotřebí se na UVEDENÉ PŘEKÁŽKY zaměřit přímo.

 Nepomůže žádná drahá židle ani speciální balanční podložky - nikdy ne tolik, jako se prostě naučit sedět! Tady máte možnost nejlepšího cvičení na světě. Tuto prastarou fyzioterapii východu, hodnotím vysoce, postupuje systematicky a má výsledky.

První výsledky ze zvládnutí této pozice:

- zmizí bolesti

- upevní zdraví

- zvýší hladinu energie a zesílí energetické toky

Přečtěte si také: jaký je zásadní rozdíl mezi tímto cvičením a sportováním?

Reiter 2.5.11 19:24 Praha 2