Zveme vás do našeho M Studia v Praze 11 , 10 !

Masáže Praha

Otevírací doba: každý den od 9-21h podle objednávek (více o objednávkách - rozpis v kalendáři) Objednávky: tel: 702 406 816

 

Poliklinika Michnova Praha 11- budova:

Profesionální masáže

Personál v M Studiu:

D. Holasová

Masážemi se profesionálně zabývám od roku 2008. Mám několik masérských certifikátů a ráda se dále účastním různých seminářů o masážích a specializovaných technikách. Masáže jsou určeny pro zkvalitnění života, neexistuje lepší preventivní metoda, vedle všestranně zdravého prostředí. Zatímco o takovém prostředí si můžeme nechat jen zdát, tak masáže si můžeme prosadit. Masáže se běžně používají pro vyléčení případných potíží, nebo určitě pro jejich zmírnění. Těším se na vaše, zejména pravidelné, návštěvy u mě. Budu ráda, když přijmete mou pozvánku na luxusní masáže z řady wellnes.

E.Reiter

Masáže PrahaTerapiemi zaměřenými na tělo se zabývám od roku 2006. Masíruji profesionálně od roku 2008. Absolvoval jsem řadu různých seminářů a vzdělávacích akcí i v cizině. Zajímá mě západní psychosomatický celostní pohled na člověka a jsem přesvědčen, že na východě mají praktické poznatky o těle a o životě mnohem lépe zpracované a nejen protože tělo tam mají propojené s mystickými postupy a výšinami. Mám  technický a praktický přístup. Mystiku, která je u nás tak často od těla odtažitá, považuji čistě za kód, aby vůbec bylo možné, důležité informace přenášet přes celá staletí. Čím slabší kód, tím větší bylo riziko zničení obsahu. Dnes je možné přenášet informace nesrovnatelně snadněji bez poškození a zkreslení obsahu, ale ještě se na tom bude v budoucnu muset hodně zapracovat. Rozhodl jsem se, pro zpracování mých některých postřehů do formy i-časopisu pro všechny zájemce o masáže, což by měl být vlastně každý :-). Něco z vašich dotazů na masáže. Zajímá vás Co jsem dělal před tím?, jestli jsem správného povolání?

Pro nejnáročnější nabízím vše co umím ve speciálních programech a masáží pro osobní rozvoj.

10.5.13... Množství dotazů, jak si může každý nejlépe sám pomoci, bylo již velké, tak bylo načase přijít s kurzem, který takové rady shrnuje, individuálně upřesňuje a rovnou i předvádí, protože jde zároveň o masáž.

5.8.13 Bude tomu již rok, co jsme na poliklinice Michnova. Je stále co vylepšovat, aby den opět krásný byl.

26.11.14 Proč přijít ke mně na Čínskou masáž?

20.3.15 Pokud mohu pomoci masáží a k tomu poradenstvím podle TČM, tak tyto dva postupy se mohou navzájem násobit, co do účinnosti. Důvod bývá jednoduchý, tou troškou, kterou odstraním bolest, by vám možná mohl udělat i partner, nebo ne? Pokud ne, tak je dobré zavčas zjistit proč.

Psali o nás zde:

http://sokolovsky.denik.cz/zpravy_region/dornova-metoda-pomaha-od-bolesti-navraci-obratle-do-puvodni-polohy-20130305.html