Zdraví a štěstí přirozeně

26.4.2018

Zdraví a štěstí je přirozené, za určitých podmínek, dokonce napříč přes všechny věkové kategorie, i když dokonce lékaři často tvrdí, že zdravotní problémy, bolesti a nepohyblivost jsou dané věkem. Jenže ve své praxi se setkávám se zoufale nepohyblivými mladými lidmi a klidně vysoce pohyblivými seniory. Je čím dál modernější mluvit o genetických dispozicích, jenže...


Jak probíhá mé poradenství 

23.2.2018 Základem pro mé poradenství jsou fyzické tělo a energie. Na mé poradenství je dobré aspoň jednou přijít, pak snad mohu něco dál probrat na dálku, ale bez první návštěvy to nemá moc význam, k tomu se však ještě vrátím. Dennodenně pracuji s tělem vlastníma rukama a proto, už na lecos mám dobrý odhad od prvního okamžiku, když mi někdo nový přijde.


Otázky středního věku je dobré mít vyřešené do svých 30. let.

19.7.2017 Každý nejvíce na svém partnerovi nenávidí jeho lež. Máte odvahu znát skutečnou pravdu? 

Do věku 30.let? Zní vám to paradoxně? To jen zprvu. Při jakékoliv krizi, je třeba znát především reakce vlastního těla, vždyť všechny krize se těla nějak dotýkají. Jinak to přeci není ani krize, a tomuto druhu doteku jako masér čínské masáže rozumím velmi dobře. Jedná se o energetický dotek. Radím jak od problému "utéct" do vlastního těla, protože se samotným problémem hnout nejde, jinak by daný problém nestál ani za řeč. My tu píšeme o naprosto zásadních problémech, které převrací celý život na ruby.


Jak se seznámit s mužem

31.12.2016 Je zde napsáno hodně závažného k věci, a přesto většina co to přečte, podstatné nechá uniknout. Za celou dobu mé masérské praxe a nejen v Praze mě překvapuje množství žen, které mají úplně základní problémy ve vztazích, bez ohledu na věk a vzdělání....


Na problém zrychleného stárnutí u nás poradenstvím a masáží 26.8.2016 Lidi chtějí být věčně mladí a jsou schopni proto dělat maximum, pokud jim zbudou síly. Jsou schopni za to utrácet tím víc, čím víc vydělají.

Dá se zrychlené stárnutí odhalit dříve a dříve také proto něco udělat, než se projeví na těle esteticky?

Na pár výjimek, ano..................................................................................


Poradenství z hlediska tradiční čínské medicíny v Praze v centru a v Praze 11

20.4.20016

Velké procento zákazníků, kterým pomáhám masážemi, místo aby měli ze vztahu pocit štěstí, tak spíš mají stres. Poradenství pro vztahy je vhodné jen pro ty z nich, kteří si chtějí uvědomit svou energetickou situaci a budou chtít s tím něco začít dělat. Hodně jich ve vztahu ani nežije a to může mít i velkou výhodu v tom, že po fyzické připravě a vyzbrojení technikami, se mohou pustit do lovu partnerů, na které by si dříve netroufli.


Proč přijít ke mně na Čínskou masáž?

26.11.14

Mohl bych napsat, protože jsem nejlepší masér široko daleko, jen nevíme jak hodně široko, daleko. Někteří za mnou chodí, jak za léčitelem, ale nedělám nic, co by nešlo normálně vysvětlit, povoluji, rovnám, povoluji, vysvětluji. Jsem potěšen, že zájem o masáže je tak velký, ale měl by být ještě vetší a také nároky by měli být větší, ale to se musí nejprve vědět, co lze od různých masérů očekávat.


Čínská energetická masáž oživí váš organismus

18.4.2014

Porovnání pojmů Čínská energetická a Čínská tlaková masáž . Léčba zcela zablokovaných lidí a naopak velmi vitálních.


Čínské masáže odhalí vaše zdravotní problémy dřív než lékař

17.4.2014 Odhalíme příčiny problémů, i ty které se teprve projeví. Vnímejte signály vašeho těla pomocí čínské masáže.


Kouzelné umění čínské masáže přináší zdraví

16.4.2014


Čínská medicína a západní medicína – srovnání teorie a praxe

16.4.2014

Mohlo by vás zajímat:

Čínská medicína – zdravotní systém starý tisíce let , léčí podstatu nemoci, působí preventivně, přináší trvalé výsledky.

Proč je zdravotní stav zdejších obyvatel, pro trochu cvičené oko, v takové neuvěřitelné bídě?


Bolesti kloubů - řešíme bolesti všech kloubů.

6.6.2013

Co by se mělo o kloubech vědět?

Z lidového léčitelství se dochovaly nejčastěji nejrůznější obklady a masti a čaje. Jsou velmi účinné, to ano, i dnes jde o častý prostředek, ale to je málo....

Příklady bolestivých kloubů z naší praxe. Čínskou masáží řešíme bolesti naprosto všech kloubů


Jak se léčí chřipka?

5.5.2013

Žiji na západě a cítím se být ohroženým druhem. Nejbanálnější a nejprimitivnější problémy se řeší co nejsložitěji, nejnákladněji, nejnebezpečněji, a s co největším teátrem, hrozbou a strašením. Každý to známe, je tu nachlazení nebo chřipka a co se udělá?


Odstranění bolesti zad - víme jak na to, aby záda nebolela.

31.3.2013

Velmi často se mě zákazníci ptají, co mají dělat, když je něco bolí a nejčastěji to jsou právě záda, krk, kyčle. Přestože jde o různé věkové kategorie, něco platí pro všechny.

Civilizační choroby jsou masovým zablokováním

Můžete se celé roky přehrabovat ve stozích časopisů, zaručených návodů a číst tuny reklam, jak se jim bránit. Když je tu tolik informací, tak proč máme čím dál větší problémy?!

Z hlediska Čínské masáže není pojem civilizační choroba něčím novým. U každého nastává individuálně první otázka. Kdy se na jakém konkrétním místě blokace nahromadí do takové míry, že se místo stane bolestivé?

Držení těla a cvičení

Někdo si mysli, že držení těla znamená, že tělo se musí správně pořád hlídat, držet a neustále cvičit.

„Jsou i tací, kterým je tuhost a nerovné držení těla celkem příjemné, ale častěji je to nevědomé. Museli by se stát Mistrem nad Mistry aby to dokázali sami bez pomoci změnit“


Odstranění stresu

15.3.2013

Dnes jsou módou názory, že každý musí být nesmírně výkonný a úspěšný, a když to přežene a zdraví nevydrží nasazené tempo, že bude o něj dobře postaráno. Přestože nejsme dokonalí jako stroj, snažíme se o to a vyžadujeme to od okolí včetně toho nejbližšího. Dal jsem si tu práci a seřadil jsem ze všech možných zdrojů zmínky o tom, jak vypadají v civilizovaném světě partnerské vztahy a jaký je trend. Partnerství by mělo být bezpečným přístavem nedovolující byť jen náznak stresu. :)


Bolesti celého těla obecně a bolesti od páteře

9.3.2013

Zdravé tělo se hýbe samo od sebe a správně, protože nehybnost je pro ně stejné utrpení, jako je pro nemocného utrpením jakýkoliv pohyb.


Rizika při masážích

2.3.2013

Každého kdo chodí alespoň občas na masáž, jednou napadne otázka, jaká jsou vlastně rizika? V tomto článku bych chtěl zajít do problematiky trochu dál, další detaily jsou k nalezení v našich časopisech.


Držení těla

24.2.2013

Přes masový problém se správným držením těla lze nejlépe poukázat na vliv všudypřítomné nevědomosti. Kdybychom žili ve středověku, tak dobře. V dnešní době se setkáme zejména s opěvováním nových poznatků, super moderní prostředky na všechno, dokonalé metody, dokonalé léky, dokonalé operace…naše pozornost je směrována na módní trendy, dizain, skvělé celebrity. Asi to všechno tak dokonalé a super není.


Masáže jsou dobré na všechno, záleží jen na konkrétní technice masáže

22.2.2013

Při masáži, která je zaměřená na co největší užitek a pomoc, je nejvíc práce se základním principem těla, a sice že se stahuje a hroutí. Stahování a hroucení těla probíhá při enormní zátěži a také při stresu. Trvá-li takový proces dlouho, svaly začínají být přetažené i z pohledu laika a svaly začínají bolet. Laik ovšem základní vlastnost lidského těla se svým hroucením do sebe za nepříznivých okolností vůbec nezná a nebude tedy znát důvod proč konkrétně on má stažené svaly a pokud důvod zná, nebude vědět co s tím.

Kromě masáží je vhodné zvážit také zdravější stravu, možnosti detoxikace organismu a v případě akutních problémů také přírodní medicínu.Masáže v Praze 2 Reiter

a v Praze 10 / 11 na poliklinice Michnova se střídají maséři Reiter a Holasová

na Praze 2 Reiter masáže i ostatní služby, zejména poradenství podle TČM