Masáže na Praze 10 / 11 a Praha 2 

Hledáte pro sebe tu nejlepší masáž?

Asi vám připadá, že masáží je nekonečně mnoho druhů.

Proč je výběr masáží tak těžký:

- pro samotné důvody, pro které se masáž hledá, nejčastěji jsou to bolesti zad, ale ...

- pro strach z reakcí vlastního organismu během i po masáži, jaké budou, nebo že žádné nebudou,  Více k tomuto tématu zde:

- pro nezkušenost, jak vlastní, tak celé společnosti, která s fyzickými doteky má problém od starověku dál a dál a v současnosti, a to se podržte, čím dál větší, už v průběhu každé nové generace

- za všechno může civilizace - čím větší odklon od zdravého životního stylu je v populaci, tím je v ní víc nespokojenosti a touhy trpět

- opakováním jakýchkoliv masáží se reakce těla zlepšují, ale...


Jaké masáže najdete u mě?

- Názvy jsou stejné, ale všude zažijete něco jiného. Čínská energetická masáž plus Dornova metodaMasáže Praha

- V první řadě mi jde o odstranění hrubých bloků na svalech, na kloubech a obratlích, které bolí stále, nebo až při doteku

Jak přibývá "drobných" úspěchů, tak se prohlubuje komunikace. Vaší kondici rozvíjím rovnoměrně po celém těle. Pak mohu začít odbourávat i jemnější bloky. 

- Zákazníci mají pocit jako by šlo o návrat do mládí - narostla vitalita a citlivost celého těla. Cítíte se být mladí, nic vás nebolí, umíte se uvolnit zvětšuje se chuť do života, hrát jeho šílenosti.

Někdo se spokojí s málem, ale tady skromnost zrovna není na místě.

Mistrovství masáží spočívá v několika málo bodech, které máme na sobě každý jinde, které jsou zásadní pro další výrazné zvyšování kondice.

- Až sami pocítíte vliv vlastních bloků při propracování celého těla, pak lze teprve pochopit, jak prospěšné je se jich zbavovat. Po té považuji za užitečné navýšit energii vašeho těla, která se postará o správné fungování těla do budoucna sama. Je to můj osobní názor a postup, vím že to někteří dělají jinak.

Průvodní jevy během série mých masáží

Setkávám se s názory, že potíže vlastního těla lze ovlivnit autosugescí a také, že nemoci a bolesti jsou řečí těla. Při akutním i chronickém oslabení kondice těla, bývají psychické možnosti v tomto zvládnout tělo na nule. Proto je tu manuální pomoc zvenčí cviky, masáže...


Nepromarněte svou šanci opravdové prevence 

Možné je toho hodně. Získejte nejprve lepší přehled o vašem celkovém stavu, třeba jen konzultací.

Jak se nejlépe vyznat obecně ve všech nabídkách masáží?

Čínská energetická masáž v centru, Praha 2 a na Praze 11 /10

Co je to ta Čínská energetická masáž?  Tuina je přesnější název pro Čínskou energetickou masáž. Je jedním z pilířů čínské medicíny, je osvědčenou léčebnou metodou a navíc je nejlepším systémem prevence. To všechno je pouhým vedlejším produktem duchovní disciplíny Taoismu.

Přijďte k nám na polikliniku na jihu Prahy, pouhé 2 minuty od stanice Háje.

Podívejte se kde jsem v Praze 11 a 2 naše masáže najdete, masáže v PRAZE .
 
aktualizace
12.7.2015 Reiter
3.11.2016 Reiter
15.8.2019 Reiter