Hledáte nejlepší masáž?

Masáží je nekonečně mnoho druhů

 

Proč je výběr masáží tak těžký:

- pro samotné důvody, pro které se masáž hledá, nejčastěji jsou to bolesti zad, ale ...

- pro strach z reakcí vlastního organismu během i po masáži, jaké budou, nebo že žádné nebudou,  Více k tomuto tématu zde:

- pro nezkušenost, jak vlastní, tak celé společnosti, která s fyzickými doteky má problém od starověku dál a dál a v současnosti, a to se podržte, čím dál větší, už v průběhu každé nové generace

- za všechno může civilizace - čím více chyb ve zdravém životním stylu je v populaci, tím je v ní víc nespokojenosti a až touhy trpět


Čínská masáž a v čem je u mě jiná?

- Názvy masáží, metod mohou stejné, ale všude můžete zažít něco jiného. Čínská energetická masáž a Dornova metoda Je to dáno zkušenostmi, dovedností, schopnostmi.Masáže Praha

- V první řadě mi jde o odstranění hrubých bloků na svalech, na kloubech a obratlích, které bolí stále, nebo až při doteku

Jak přibývá "drobných" úspěchů, tak se prohlubuje komunikace. Vaší kondici rozvíjím rovnoměrně po celém těle. Pak mohu začít odbourávat i jemnější bloky. 

- Zákazníci mají pocit jako by šlo o návrat do mládí - narostla vitalita a citlivost celého těla. Cítíte se být mladí, nic vás nebolí, umíte se uvolnit zvětšuje se chuť do života, hrát jeho šílenosti.

Někdo se spokojí s málem, ale zde skromnost může znamenat zastavit se v půli cesty

Mistrovství masáží spočívá v několika málo bodech, které máme na sobě každý jinde, které jsou zásadní pro další výrazné zvyšování kondice.

- Až sami pocítíte vliv vlastních bloků při propracování celého těla, pak lze teprve pochopit, jak prospěšné je se jich zbavovat. Po té považuji za užitečné navýšit energii vašeho těla, která se postará o správné fungování těla do budoucna sama. Je to můj osobní názor a postup, vím že to někteří dělají jinak.

- opakováním jakýchkoliv masáží se reakce těla zlepšují, ale...

 

Průvodní jevy během série mých masáží

Setkávám se s názory, že potíže vlastního těla lze ovlivnit autosugescí.  Zrovna tak, že nemoci a bolesti jsou řečí těla a psychycky je možné si pomoci. Mohu však každý den vidět, jak potíže na kondici těla ztěžují i psychické možnosti zvládnout tělo. 

Je snad lepší na problémy změna stavu mysli a psychologické rady?

Přínosné by kolikrát bylo, psychologickými radymi hlavně zvětšit toleranci na doteky. S přibývajícími, jakýmikoliv potížemi, se právě tolerance na jakýkoliv dotek snižuje a manuálně se pak tělo hůř zpracovává. Je to dané jen z části tím, že tělo víc bolí i na dotek, natož na tlak.  Hlavně je to dané nezkušenotí s vlastním tělem. Jedná se zde o skutečnou podstatou jednoty těla a psychyky. 

Jenže třeba bolesti a potíže dané hnutými klouby, tuhou páteří, skřípnutými nervy, výhřezy plotének, svalovou tuhost, jinak, než zvládnout manuálně cviky a masáží ani nejde. Někdy je prostě lepší a rychlejší tělo zpracovat manuálně. 

Drobnější jakékoliv problémy, jde snadno zpracovat jak radami, tak manuálně na těle. Mé poradenství není psychologické, ale o správném zacházení s tělem. Správné zacházení s tělem a jeho energií vyřeší všechny problémy, z části i ty, které jsou dané hmotnou nouzí a špatnými sociálními poměry, dokonce i špatným životním prostředím. To je zase podstatou jógy tělesných poloh.


Nepromarněte svou šanci opravdové prevence 

Možné je toho hodně. Získejte nejprve lepší přehled, třeba jen konzultací.

Jak se nejlépe vyznat obecně ve všech nabídkách masáží?

Přijďte k nám na polikliniku na jihu Prahy, pouhé 2 minuty od stanice Háje.

 
aktualizace
12.7.2015 Reiter
3.11.2016 Reiter
15.8.2019 Reiter