Naprosto neuznávám dva u nás zažité pořádky. Že prevence zdraví je sport a cvičení. Dokonce to není ani jen tak nějaká masáž, aby se neřeklo.

Pokud někdo má ohromnou radost z toho, že si něčím pomohl od bolesti, ani to nepovažuji za něco významného.

Ona se bolest může vrátit

Jak to? No, protože jste si jisti, že jste odstranili její skutečnou příčinu?! Dornova metoda sice mluví o příčinách částečně dislokovaných kloubů např., ale mám zkušenost, že skutečnější příčinou je naprosté nevnímání vlastního těla. V takovém stavu se popírají jeho energetické vlastnosti a kloub a bolest mohou jednou zase začít zlobit.

Musím se přiznat, že nemám chuť někoho léčit, protože musím bojovat s jeho vůli proti jeho vlastním postojům a většinou mohu silně pomoci, jen na základě souznění s dotyčným, který ode mne pomoc žádá. Podle mně jde hlavně o to, nenechat si zdraví nikým vzít. 

Proč někoho léčit, když lze zavčas navýšit energii člověka a on prostě zdravý zůstane?

Navýším energetický potenciál ještě včas, i když se cítíte být naprosto zdraví. To byste po mně měli žádat. I když si myslíte, že pro sebe děláte maximum, ukážu vám přesně kde máte rezervy, které nenaženete ve fitku ani běháním po parku ani jinde. Britský královský lékař řekl, že kdo se cítí dobře, nemůže dostat chřipku. A to je přesně ono. Když se to ví tamhle na nějakém ostrově, tak se to dnes ví už i v Praze.

Jenže lidi se nechají zavléct do problémů - stav vyhoření

Vím, že je dnes těžké udržet si zdraví. Kdo v dnešní době nepoznal bolest a

stav vyhoření,

neví co je život v moderní civilizaci.

Mělo by se k nám chodit na masáž dřív, než k lékaři.

 Konkrétní techniky na udržení zdraví a kondice : někdo je přesvědčený, že je to sport, hospoda, jóga, pilátes, ....... cvičení, doplňky stravy ..... Často k nám chodí lidi, kterým tohle všechno už selhalo a lékaři také nepomohli. 

Konkrétní techniky pro udržení, získání zdraví a rostoucí kondici musí být mnohem silnější než nějaké cvičení, běhání, sport a spíše doplňkové metody s dílčími úspěchy. 

Naše správná masáž je nesrovnatelně účinnější, než cokoliv jiného 

Lidi raději spoléhají na péči našeho zdravotního systému, než aby si zavčas hýčkali svůj dostatečný energetický potenciál, který má tendenci snadno klesat. Pak si vás musí převzít do péče farmacie, ona ráda přijímá do své náruče celé davy. Je to způsobeno chybami, které by snad někde šli vyčíst, ale budete mít problém je identifikovat jako pro vás to pravé a je to způsobeno fyzickým stavem, který nelze zlepšit pouhým cvičením a sportem. Proto je nutné to probrat individuálně.

Za konkrétní účinnou techniku mám masáž s komunikací a systém energetiky tradiční čínské medicíny.