První konzultace je v ceně podle aktuálního ceníku. Díky informacím, které se k nám  šíří prakticky ze všech stran a z celého světa, tak je zcela jisté, že za pár století, to co dříve ovládalo a provádělo na světě jen málo lidí, tak o to se v budoucnu bude pokoušet a bude umět stále více lidí. Přeci jen, stále dál klesá snaha pořád něco z toho cenzurovat a odmítat. Jenže je něco jiného o tom jen číst a něco jiného zjistit na jaká je aktuálně osobní úroveň těchto znalostí a především dovedností a to dovedností mysli, hmatu a technické dovednosti vlastních rukou. 

Dovednosti tohoto typu řadím mezi vyspělé technologie, přestože jsou z dávných časů.

Nové technologie se nikdy nevyplatilo podceňovat, kde je dnes parní stroj, kde jsou přesně dnes uhlobaroni v Německu, když tam právě došlo uhlí, kde bude brzy Dieslův motor?!  Doporučuji zcela jistě neztrácet čas, nemůžete vědět jestli je někde sokyně, která začíná značně růst na ceně, díky svým znalostem.... Budou to staré, dobré znalosti, které převrátí vztahy, nekonečně krizové, naruby, jako ponožku na vyprání.

Výchozí možnosti jsou jen dvě:

1 Stále jen doufáte, že někdy potkáte dokonalého partnera?

2 Naučíte se dokonale zacházet se svým stávajícím partnerem?

 

Potřebujeme mít shodu v určitých bodech vy a já:

- Proč je současný, nebo budoucí partner, tak důležitý? Předpokládejme, že s ním trávíte, nebo až bude , tak budete trávit hodně času, tak už jen proto. Pokud tento čas s ním naplníte vhodnou činností v souladu s energiemi, jak prezentuji, tak váš  život bude konstruktivní a uspokojivý po všech stránkách. Dodatky: nelze plánovat samotu a nelze o mně uvažovat jako o partnerovi a je nutné nezpochybňovat genderovou identitu, což krom jiného také znamená, že konkrétně zde nabízím pochopení potíží žena-muž a nikoliv tedy muž-muž. 

Měla byste už vědět, že moderní partnerské problémy nejdou vyřešit moderními způsoby.

- Váš aktuální život musí vykazovat stabilitu. Není vhodné při tomto kurzu řešit paralelně deset megadramat svého života. Je zapotřebí mít značnou svobodu a možnosti v manévrování ve svém životě po všech stránkách. Doba se tím přímo chlubí, že to takové právě je, tak do toho.  Zde obzvlášť platí, že poctivá snaha je odměněna, více než skvělými výsledky a současně, že každý má v životě jen určitá okna, kdy je tato spolupráce snadná a jindy je vyloučená. Už to je značné drama, žádná další nejsou tedy žádoucí.

 

Možná se spíš energii vysmíváte, jako že je to utopie, šarlatánství, staromódní...

Já bych se nevysmíval. Průkopníci nových technologií to měli vždycky těžké a museli bojovat se zatvrzelostí zastánců starých pořádků. Jenže potom nejvíce získal ten, kdo se toho nového chopil dřív.

Je to obecně známé, že běžně dělají ženy experimenty se svou energií a snaží se s ní muže ovládat, nebo si testují, co umí a co to dělá a přemýšlí, jak s takovým "darem" , (třeba výstřihem, třeba dáváním naděje) naložit. Určitě to mnozí znají a je to tedy taková známá/neznámá energie. Všichni snad mají zkušenosti, že se po tom dost blázní, pokud všechno běží spíše konstruktivně, tak to patří právě k těm nejlepším okamžikům života silné lásky z dob zamilovanosti. Tyto děje považuji za nezbytné se naučit zvládat, protože jsou běžnou součástí mezilidských vztahů z energetického hlediska, jak na pracovištích, tak v osobním životě a v partnerském životě, zejména na začátku. Pokud jde o běžné energie a obzvlášť v partnerském životě je to zpočátku dokonce to nejzajímavější, tak tím spíš stojí za to se to naučit zvládat a dál lépe používat. Takže otevřenost ke známému/neznámému a experimentální přístup od zákaznic je dalším nezbytným předpokladem a zároveň kamenem úrazu, to říkám rovnou.

Usnuli jste ve svém vztahu na energeticky mrtvém bodě?!

 

 

Jedná se o značnou nadstavbu na Čínskou masáž a poradenství . Patří to k těm nejvyšším možným technikám jakými se momentálně zabývám a které jsem ochoten někoho učit.

 

Náplň kurzu energetické výměny jin/jang

 

Nezbývá, než vyzývat uvedené stabilní osobnosti a aspoň dostatečně zvědavé  natolik, aby projevili pro začátek zájem o diskuzi na toto téma. 

Ovládání energie krok za krokem, žádná Tantra

Naučíte se ovládat tělo.

Pak se naučíme tuto známou/neznámou energii vnímat a postupně navyšovat její velikost.

V tomto kurzu jde o vyhnutí se jakékoliv konfrontační linie, na rozdíl od jiných metod, kde jsou záměrně vyvolávané. Existuje více druhů metod, kde se naopak snaží dostat na povrch příčiny negativních pocitů v životě, které pak vytváří v životě překážky k úspěchu. Jde o různé koučinky a konkrétně RUŠ a různé psychologické metody. Nic takového nepoužívám.  Přestože je to mé tak senzační, nejde mi o vyvolávání jakýchkoliv senzací. Ve zkutečnosti jsem na to dokonce až příliš zkromný. Nejedná se o Tantrickou masáž, ta není pro západní lidi vhodná. Jde o kurz kde se naučíte ovládat tělo a tím i jeho emoční a energetické nejprudší poryvy, které v životě napáchají tolik spíše nechtěného a hlavně do daleké budoucnosti a to i v párovém soužití. Mám zkušenosti, že pokud je to možné, tak nejlepší je nenadálé negativní pocity odbourat v průběhu minut masáží různých částí těla. Lze tak překonat všechny akutní potíže vyvolané z neopodstatněných příčin a spíše z psychiky, jako různé mdloby, fóbie, závratě, záchvaty, dokonce mám zkušenost s opakovaným uklidněním do 30s akutního astmatického záchvatu u zákaznice s dlouholetým astmatem, prudkých náhlých bolestí apod. Proč byste to všechno neměli umět i vy?

Kurz začíná spíše pohovory a platba se neprovádí za celý naráz. Jedna návštěva je na hodinu, případně může být přetažena, nemusí se tedy dodržet striktně.

 

Odkazy k tématu:

Přednáška o masážích na Praze 10 - Jih

Pohled na sex staré Číny je blízký pohledu na masáže

Jak najít partnera

Taoismus je základem pro masáže

Jak vylepšit partnerský a konkrétněji milenecký život