Výsledkem jogického snažení je, naučit se asány a tak rozpohybovat tělo. Přestanete být zákazníkem farmacie , nebo se alespoň velmi zhoršíte v návštěvě lékaře a lékárny.

Pokud budete mít úspěch, těžko byste hledali sport, kterým byste docílili téhož. Fyzickým zvládnutím to ovšem nekončí, nauka východu mluví v tomto směru jako o začátku. Nastává učení se v koncentraci. Schopnost koncentrace sama o sobě přináší bezpočet výhod v osobním rozvoji. Je zajímavé, jak se obojímu školy dokáží vyhnout, nenaučí lidi ani sedět a ani se koncentrovat. O efektivitě běžných postupů výuky a učení nemůže být řeč i z tohoto důvodu. Děti sedí od ZŠ špatně. Japonské děti se učí sedět na zemi, tam to jde nejlépe.

Můžete s tím bojovat sami, můžete cvičit i ve skupině

Při této práci nedáváte žádné góly, neoslníte žádnými časovými ani jinak měřitelnými výkony. Neumístíte se na žádném místě, nikdo vás nebude chválit ani na vás lepit reklamu a platit vám. Nebudete mistrem světa ani celebritou. Budete dřít jak mezek, nikdo to neocení. Budete se seznamovat s vlastním tělem, budete bojovat s vlastní nechutí. Budete bojovat z hroucením vlastního těla.

Výsledky, které uvidíte.

Denně Dornovou metodou srovnáváme držení těla, dochází tak ke zmírnění bolestí, proto je tak vyhledávána Dornova metoda. Proč ji však lidé vyhledávají až při bolestech? Všichni kdo chce své tělo zdokonalit a bolesti ani neznáte, tak u nás to bude výhoda.

U nás jsou výsledky měřitelné.

Sami si na záda nevidíte, takže pokroky můžete sice vidět, ale nemáte náš pohled na věc ani zkušenosti.

Můžete využít možnost konzultací zdarma. Jsem v ulici Dittrichova 5, na Praze 2, hned u Prahy 1 v centru, na trase metra B, stanice Karlovo náměstí, od metra cca 100m.  Podívejte se také, kde v PRAZE najdete naše masáže.