Mou nejčastější pracovní náplní je ulevovat okamžitě od bolestí Čínskou masáží.povahou svalů jsem se za roky seznámil dost důkladně. Svaly se na našich tělech chovají jako svěrací kazajka, jednak protože stejně jako někde v ústavu má tato pomůcka zbrzdit člověka, který má destruktivní jednání, tak přesně úplně stejně svaly svazují člověka, který čím více chyb dělá, tím víc se to utáhne.

Zkuste si takovou svěrací kazajku vyrobit, třeba ze svetru, oblečte si ho, ruce za záda křížem a rukávy vytáhnout a vpředu svázat. V první chvíli zjistíte, že máte omezený pohyb i dřep jde hůř, za určitou dobu vás to sevření začne určitě deptat, taky to může začít bolet. Nálady a bolesti se budou různě střídat, protože to budete zkoušet s někým, tak se můžete té absurdní situaci začít i smát. Můžete vyzkoušet v tomto omezení orgasmus, jednou to může být i zábava. Ale pořád? Svaly to dělají stále, třeba i celou noc, třeba 10 let.

 Svaly svírají všude, způsobuje to změnu tvaru těla, změnu výrazu obličeje, jedna modelka proto vypadá spokojeně a jiná je vidět, že je v napětí. Sevřené svaly rozhodují nejen o tom, kde se budou ukládat tuky, jestli na bocích nebo nohách, či na břichu nebo prsou, ale přitahují k sobě kosti a křiví kostru a držení těla. O bolest nejde ihned, ta třeba nastoupí až s další zátěží, třeba se sportem, nebo při těhotenství. Můžete si všimnout, že žena bez lordózy (prohnutých zad dole), má daleko lepší průběh těhotenství i porodu a nemívá tak veliké břicho.

Orgasmus pomůže nejen vylepšit sexuální život, ale všechno v životě, jenže jen kvalitní

Jak si pomoci sama? Pokud by se mi někdo zeptal, jestli je možné být a zůstat zdravý a bez bolestí, nebo je to vše nahodilost osudu, věku, a genů, tak odpovídám, že určitě kondice i imunita vlastního těla se dá zvyšovat právě zeslabováním sevření svalů, a vyvléknutím se z toho dříve, než začnou destrukce.  Ze všeho nejvíce k tomu pomáhá orgasmus, avšak i orgasmus má svou kvalitu. Ve svalovém sevření jde o nekvalitní orgasmus. Východ mluví o multi-orgastickém člověku a výměně energií, pro nás je to jen teorie. Malé úspěchy po doma jsou na desítky let. Evropa se co do kvality sexuálního života významně vzdělá a tím uvede v praxi asi tak za 200 let.

Jednotlivci si sexuální život mohou vylepšit studiem

studiem termínů např. z taoistického sexu. Moc možností není, ale bez studia se ve společnosti nic nezlepší. Studium je dobré zamířit hlavně do věcí, ze kterých se dělá tabu, nejen na hezké pikniky. Těm hezkým piknikům bez kvalitního orgasmu bych vůbec nevěřil. Chtějte stále vyšší kvalitu, alespoň informací.

Spokojený sexuální život v rozsahu celé společnosti se momentálně nevyřeší. Jak řekl Freud, žijeme v době kdy řádí emocionální mor. Pro tuto dobu máme stále příznačné hledání partnera jediného a trvalého,

to samo o sobě zní hezky, ale

kdyby to nestálo na nekonečné naivitě a hlouposti a tedy na trestuhodné nevzdělanosti o tom jak vztahy fungují. Nezbývá než kompromisy a kompromisy ve všem a přinejlepším tzv. sňatky z rozumu. Ani vysokoškoláci nic neví o vztazích a sice proto, že se ve škole neučili nic o energetické podstatě člověka.

Orgasmus nelze vázat jen a výhradně na cokoliv, co se podobá trvalému vztahu, co se podobá manželství.  Názor, že jen k něčemu takovému se smí vázat orgasmus, vytváří situaci, kdy není nikdy čas seznamovat se svobodně, protože orgasmus se žárlivě střeží, až s nekompromisní křečovitostí.

Orgasmus je natolik sevřen svaly, že s jiným než nekvalitním se ani nedá setkat, ani v manželství ani mimo něj.

Lidi to často řeší tak, že se navzájem ani dotýkat nechtějí. Každého, koho něco, cokoliv bolí, tak mohu směle tvrdit, že má nekvalitní sexuální život, pokud je náhodou plný dotyků a orgasmů, tak ale nekvalitních. Všem lidem by nejvíc prospělo, kdyby z orgasmu nebyla tak cenná komodita, kdyby hodnota orgasmu byla jako např. u jiného, také zajímavého psychosomatického jevu, a sice kýchnutí – je to intimní záležitost s vysoce mystickým průvodním jevem – velmi krátce, ale zastavuje se při něm mysl, ale nikdo na kýchnutí žárlit nebude, tak proč se tak děje u orgasmu?

Prakticky to jde cestou postupného uvolňování, protože sevření svalů je nevědomé, tak proto je samozřejmě uvolnění tak obrovský problém, je tam zahrnutý stud, tréma, nedorozumění, nechápání toho druhého pro neschopnost vcítění se do druhého. Partneři nemohou na sebe používat všechny techniky, protože jsou třeba mírně konfrontační. Partneři nemohou být zvědaví na všechno, co mají v sobě.

Poradenství v sexu podle tčm

Poradenství v sexu nabízím nikoliv jako knihu, ale jako zkušenosti, kterými je ideální projít s tělem. Svalové sevření, pokud je člověk ve velmi dobré kondici, dostanu do vědomí, výrazně až tak po 5. návštěvě. Při mé práci mnoho problémů odstraním nepozorovaně sám a zákaznice by měla častěji procházet zajímavými a příjemnými pocity, je to práce, kterou musí provézt druhý jako další objektivní pozorovatel.

Od první návštěvy se budeme snažit vytvořit podmínky pro kvalitní orgasmus, který rozhoduje zásadně o kvalitě celého života a také o kvalitě sexuálního života

a svaly nás budou zřejmě stále překvapovat s tím, že nic uvolnit zásadně nejde. Někdo ze sebe nevydá hlásku, jiným se dostávají ruce i nohy do křeče... Pokud to vezmu z lepšího, opačného konce zkušeností, tak se jednou stalo, že zákaznice, byla u mě poprvé a sice na Dornově metodě a měla provézt cvik na uvolnění beder a ona zcela neplánovaně při něm málem dosáhla orgasmu, bez mého jakéhokoliv zasahování. Byla to silně orgastická mladá žena, a protože o tom nic neví, nechá si to s jistotou životem vzít, jako všichni ostatní.

Ideální zavádění nových technik ode mne do vztahu je, že si toho partner zprvu ani nevšimne, tím bude mít čas na pozvolný nástup něčeho nového a ne mu říct:„Tak a ode dneška to budeme dělat takhle.“ Postupné „zasvěcování“ by mělo být provázeno jeho větami “To minule bylo fakt dobré“ A nakonec se chytne. Pro nezadané je výhodou, že mohou pak při lovu zamířit výš, to znamená, že naroste zdravé sebevědomí a tím si mohou troufnout na větší kořist, než původně kdy doufaly :)

Zlepšete svůj sexuální život dříve, než za staletí

Na závěr bych chtěl říct, že ženy by měly být aktivnější a zároveň ubrat na námaze, v poradenství bych je k tomu měl dovézt a měly by převzít vládu v posteli, znát sebe a vědět, že muž zásadně neví, co vlastně chce, on si říct neumí a ani neví, jak by se to jeho uspokojení mělo udělat, a že se mu v tom musí pomoct.

Kam dál?  Kurz výměny energie jin/jang v Praze

Vyzkoušejte energetickou masáž nyní právě v akční nabídce

 22.4.2016 Reiter