Na co se zaměřuji v poradenství pro vztahy

Kvalita vztahu je dána hlavně tím, jak spolu dva zachází (hospodaří) s energií. Celé stránky mám zaměřené jak nejprve energii neztrácet a pak, jak ji získat a jak s tím souvisí masážee, cvičení a taky jóga.

Jsou to právě vztahy, kde je možné energie sčítat a násobit

tuto možnost lze realizovat pouze dobře zvolenou strategií.

Ve vztazích, snad alespoň na jejich začátku, každý uzná existenci energie, je to přitažlivá energie. Už brzy po začátku vztahu se to začína velmi komlikovat.

Proč běžně ve vztazích energie rychle ubývá?

V Současnosti se uplatňuje jediný plán zacházení s energií, asice hýřit s ní. Je to strategie zájmových skupin. Všude vás jen navádí, jak energii vlastní i partnera, rozhazovat a každý kJ (jednotka energie) si hezky a draze koupíte. Pokud energie ubývá po troškách, jde to také pžekvapivě rychle.


Proč chtějí muži mladší ženy?

Muži se tím přímo vyznačují. Prakticky vlastně oželí větší zkušenosti starších žen a raději chtějí mladší ženy, které mají doposud více vitality, než starší ženy, které se o ni nechaly připravit již zmíněným chybným hospodařením.

Energie má obrovskou tržní hodnotu, má velkou škálu možností uplatnění, např. dokáže motivovat, inspirovat, dát výkon mentální i mechanický. Zpětně to může prospět dokonce i všemu tomu, co se snaží tomuto efektu bránit, např. pravidla ve firmě - zákaz vztahů na pracovišti, avšak v případě, když takvý zakázaný vztah firmě prospěje.

Investujte do učení čas peníze a trpělivost a změňte svou taktiku, mladší žena nebude mít šanci ukázat cokoliv konkurence schopného, leda by se to naučila dřiv, než vy

I za takových okolností, že máte takovou  vážnou sokyni, můžete ještě pořád volit různé jiné, víceméně běžné strategie, jiné, než se naučit zacházet s energií jako ona, jenže nebudou spávné.

"Hospodaření s energií je ve společnosti trvale naprosto katastrofální. Lepší způsoby si musí jednotlivci těžkopásně hledat sami. "

Kdy a jak je třeba začít? 

První krok - zlepšit vnímání reakcí vlastního těla při masáži, která je spouští. Bývají to většinou dopředu netušené reakce a jsou většinou nevědomé a jsou doposud nepoznané.

Po získání prvních zkušeností a po nabytí jistoty, je možné postupně do toho zahrnout celé tělo. Značně narůstá citlivost, postřeh a první dovednosti s vlastním tělem, ke kterým dávám doporučení, jak je používat v partnerském životě, nejlépe denně.

Výhod to má celou řadu, bude to udržovat vaší kondici, nemusíte proto nic cvičit, hubnutí i bez diet, nárůst energie, kolik snesete, lepší nálada, větší odolnost vůči všem stresovým faktorům, lepší intelektuální schopnosti

Něco z mých diagnostik a technik :

Mezi množstvím záporných emocí, třeba z náhodných doteků a schopnostmi dobře zacházet s tělem je nepřímá úměra. 

Tím je řečeno, že kdo má dobře udržované tělo, tak má větší šanci dobře zacházet i s tělem partnera. 

Tím je řečeno také, že rychlost degenerace je úměrná k negativním emocím.

- Řeším vaše problémy s partnerem nepřímo na úrovni vašich reakcí, jak při čerstvém seznamování, tak při vzájemném poznávání v dlouholetém vztahu.

- Žijeme v liberální společnosti, kde je prakticky všechno možně, stačí jen chtít. Prej. Je zajímavé, že zrovna ve věci, která jde přímo ke kořenu všem potížím, najednou nikdo nemá čas, nechce měnit zaběhnuté způsoby hýření s energií, je každý konzervativní. Příklad z praxe.


Váš partner ať současný, či budoucí vysoce ocení

- odmítnete-li pasivitu typu, že se něco samo vyvine, samo přirozeně vyřeší 

- pochopíte-li, že krize ve vztahu jsou jediným egregorem, který roste a faktickou stránku věcí k tomu nepotřebuje

- co nevyřešíte s energií sama , to není

Jak se seznámit s mužem/ ženou? - a jak se lépe poznat ve vztahu?!

Buďte aktivní nejprve v poznání sebe na úrovni spontánních reakcí. Zjistíte, že být sám, někdy bohužel, ani není možné. Tělo neposkytuje tolik žádoucí klid. Pořád se vnucují myšlenky, zážitky z minulosti, včetně tehdejších nejrůznějších vztahů , také očekávaných vztahů, nesplněných přání... To není žádný klid, může to být horší jak mít několik vztahů naráz. Pomohu vám zvládnout tyto vlivy z minulosti a nastolit novou základnu. Žena, která zná spontánní reakce vlastního těla, je přirozeně sebevědomá. Vybrat budoucího partnera z této úrovně vnímání je potom dospělejší ve smyslu spolehlivosti, zodpovědnosti. Tím nebudete s partnery ztrácet jen čas. Dost často se diskutuje téma, které s tímto souvisí :

Odcizení ve vztahu

ve většině případech podle mě, nedošlo ani k žádnému skutečnému seznámení a poznání se. Všimli si teprve toho, že si jsou cizí.

 

Jak řešit "drobné" vztahové krize?

 

Rozhodně před vznikem krize!  Přijde vám to absurdní? Nemělo by. K většině krizí by nedošlo, pokud by jim bylo zabráněno v začátcích. Dokonce ještě před vznikem vztahu lze změnit vnitřní vnímání, nastavení a pochopení, která pak některé problémy předem vylučují a jiné zase přitahují, např. je třeba být aktivnější. Vyplatí se to  určitě.

Z mé praxe vzešel určitý soubor zacházení s tělem a jsem si vědom, že některé věci nepatří všem do ruky, protože by došlo k ještě většímu zneužívání informací ve vztahu, než doposud.

Velké množství žen i mužů má úplně fatální problémy ve vztazích, bez ohledu na věk a vzdělání.

Často i atraktivní 30 i 40 leté ženy říkají: "Už se vůbec nechápu, už ani muže ne, a intimní život je jen padající křivka a netuším jestli to jde ještě vůbec zvrátit. "

 

Tvrdím, že je dobré vědět jak zacházet s tělem partnera, protože se můžete spolehnout, že on si neřekne o všechno, co potřebuje, ani o všechno , co chce, on to ani neví.  V tom je to stejné jako s dítětem, jen partner asi míň řve.

Zpět do poradenství 

31.12.2016 Reiter

aktualizace 18.8.2019 Reiter