Na co se zaměřuji v poradenství pro vztahy

- Jak zvládat sebe, je to základ a z toho samo vzejde:

- Jak se seznámit s mužem / ženou - seznámení a pak i lepší poznání ve vztahu

- Jak řešit "drobné" vztahové krize

Velké množství žen i mužů má úplně fatální problémy ve vztazích, bez ohledu na věk a vzdělání. Odpovídá to dnešní době, která se v tomto nazývá dobou sexuální kontrarevoluce, je tedy doba útlumu.

Často i atraktivní 30 i 40 leté ženy říkají: "Už se vůbec nechápu, už ani muže ne, a intimní život je jen padající křivka a netuším jestli to jde ještě vůbec zvrátit. "

Je třeba vědět přesně to, co ti kteří řídí váš život, nechtějí abyste věděli.

Vztahy jsou řízeny z venčí:

- hierearchisticky

- starými modely

- podvědomím

Jaké vlastní chyby vám podkopávají váš vztah

- přehnané sebevědomí

- žádné sebevědomí

- kolísavé sebevědomí je nejčastější a nejvíc záludné

Na začátku vztahů to je hlavně:

- přehnaná očekávaní

- malá tolerance,

- zakazování si lásky, té pravé, která nezná pravou míru...

Krize chodí po lidech a jsou způsobené neznalostí řízení vlastního těla a vlastního osudu pro štěstí všech zůčastněných s veškerou hmotnou zodpovědností a morální zodpovědností. Současný systém je založen na principu, kdy těží z krizí většiny. Pomoc musíte najít sami.Radím, chopte se řízení vlastního života, včetně vztahu.

 

Je třeba se bránit vlivům, které se později ukáží jako nežádoucí, jedině znalostmi. Znalostmi, které znamenají moc nad sebou samým a chopit se jimi řízení vlastního života a zamířit s vlastním vztahem do klidných vod harmonie a štěstí.

Na začátku vztahu si navzájem slibují štěstí verbálně i neverbálně, pokud to dokáží a dovolí, mohou se v něm nějakou dobu topit, ale co dál?

Chcete hrát nějakou hru a jakou, nebo čí hru jste vlastně doposud hráli? Víte to?.

Otázky kolem krize středního věku je dobré mít vyřešené do svých 30. let.

Ono to jde pro toho, kdo ví, co dělat ve svých 30, když už ve 20 nevěděl, ve 40, 50 až do sta let . Pokud neví co a jak, tak je pod vlivem nahodilých  osudovýchporyvů, které jsou dnes dost  krizové. Kdo nevěří , musí se dopře poohlédnout okolo.

Poradenství stavím na zkušenostech z energetické masáže.

Se stejným zacházením s informacemi se setkávám i při masáži. Sebevědomě mi je schopen někdo tvrdit, že mu nic není, i když má křivá záda z každé strany jak § a nenechá si ode mne vysvětlit, že pro mě je jen otázkou času kdy začnou bolet, ukážu i kde a že jde o destrukci těla, tady jde o energetické dlouhodobé působení křivých zad a není to genetikou, ale nebezpečně nakažlivé.

Co se týče vztahů z energetického hlediska jsou obecně vztahy od začátku se značnou dávkou destrukce. Pro výrazné zlepšení vyhlídek je zapotřebí vynaložit obrovské množství energie, nikoliv malé. 

Doba po nás tvrdě žádá samostatnost, postavenou na vědomostech a dovednostech

Zároveň nám znalosti ve škole nechtějí dát k tomu osamostatnění . Jsou to znalosti pro naprogramování se na danou pozici. Nejde o školu pro život. Proto v otázkách vztahů nehraje vzdělání žádnou roli. Krize mají všichni, dotekovou negramotnost a úbytek doteků , rovněž napříč přes všechny stupně společenských pozic a vzdělání.

Situace v mém poradenství začíná být vždy zajímavější v okamžiku, kdy od popisu problémů při seznámení se s mužem přecházím v

konkrétní návrhy, jak postupovat.

Najednou si své postoje a vlastní způsoby začínají bránit, i ty které údajně sebevědomí neměly. Z popisů tragédií okamžitě všichni přepnou zpět a vybudují okamžitě sebevědomí na hájení svých dlouholetých způsobů. Sebemenší změna jen k vyzkoušení, i těm co jsou ve vztazích "flexibilní", jim najednou udělá těžko přijatelný problém.

Z toho je znovu jasné, že o vztazích nemá smysl číst návody.

Ženy mají velký problém seznámit se s mužem, přestože jsou atraktivní, na vině jsou destrukční energie.. Rychle zjišťuji, že jim sice chybí informace, vždycky každému nějaké a každý se přitom obratně vyhýbá přesně těm informacím, které potřebuje a chytá se těch, které jejich destruktivitu ještě zvyšují.

Sami jdou cestou nejmenšího odporu dál destrukcí.

Pokud by všichni navštěvovali poradny, tak se obávám, že situace, tak jak ji tady celkově prezentuji, se jen o trochu posune, pokud někdo chce jakékoliv malé zlepšení, určitě doporučuji.

Většinou se rady vedou stylem plánování oslav, včetně u psychologů.

Takže se jako s vrcholem spokojí s radami typu, jak se s někým vůbec seznámit a nebo úplně nejlépe jak se dostat ke smetánce a to zcela bez obalu. To že se obecně vztahy ve jménu zajištění staly noční můrou, chtějí řešit jen nějakými drobnými dodatky.

Jak se seznámit s mužem a co dál ve vztazích podle energie a TČM

Beru to za jiný konec, protože je to provázané s celkovou zdravotní kondicí a osobností. Mě jde o větší posun, než malý. Já buduji energeticky zdravou sebevědomou bytost a dost upřímnou, takže nebude mít zájem být třeba zlatokopkou.

Pokud chcete vztahy víc poznat, tak raději o nich ani nic nečtěte, stejně jako kdo chcete být zdravý, nemusíte znát z anatomie skoro nic. Nejprve svou energii musíte poznat, více zde: možnosti energetického působení na partnera z vlastní praxe Čínské energetické masáže. Pak je nutné ji zesílit a pak potřebujete instrukce jak s ní naložit, jinak o ni opět přijdete.

Jak se seznámit s mužem

Je třeba získávat zkušenosti, ale aby to nebyl řetězec dost podobných a spíš negativních zkušeností, radím jak se připravit. Je nezbytné nejprve změnit strukturu svého těla, jestli nechcete s partnerem nakonec skuhrat, jak to tak bývá. Totéž platí i pro ty, co mají problémy ve vztahu. Energetické procesy je dobré mít na sobě vybudované před seznámením, protože podle toho to bude i dál vypadat. Pokud všechno chcete v životě řešit jen s vašim partnerem, tak vám nikdo nemůže pomoci. Postupně učím konkrétní techniky, ani byste neřekli, že jsou masérské, jak můžete svého partnera ovlivnit. On vám bude nesmírně vděčný, protože jste převzala aktivitu v procesech, ve kterých se on se jen motá a neví kudy kam. Muž vám nikdy neřekne přesně co chce, protože to sám neví.

Technika na seznámení se s mužem,

respektuje svobodu obou zúčastněných. S mužem vás seznámí po chvilce rozhovoru velmi rychle a umožní vám libovolně dál se s ním seznamovat. Nikdy úplně nevíte s kým se seznamujete a tak ještě malý tip pro fyzické bezpečí: http://safeshorts.eu/

Energetická technika vám pomůže udržovat v životě přátelé, tam kam kde mají být
 

až budete energie znát, budete včas znát okamžik, kdy je zapotřebí přestat a možná i zmizet. Vaše atraktivita může nabrat až, nechci rozměrů, jako v akčním komediálním thilleru. Může se stát, že v otěžích budete držet skutečně mohutný výkon o mnoha koních. V životě to tak má být. Kdo se toho vzdává, taky může, ale musí se to také umět. Chybně provedená samota likviduje úplně stejně jako chybný vztah. Například herecké výkony Evy Green nar. 6.7.1980 (36 a dál mládne) stojí podle mého také na tom, že do značné míry v sobě umí rozhýbat energii. Jenže na to žádné školské vzdělání zaměřené není, je dobré se to naučit bez ohledu na vzdělání a je dobré sobě i tomu vládnout, a já k tomu připravuji tělo a informuji, co s tím, a navíc tento proces neuváženě neurychluji, právě naopak.

Je všeobecně znám problém, že lidi mají málo skutečných přátel. Psychologové ze všech moderních částí světa uvádí, že lidi mají

chronický nedostatek přátel, a že by jich měl mít každý do deseti pro zdravý duševní život.  Z mého hlediska, opravdové přátelství mezi ženou a mužem, pokud to není třeba pracovní vztah nebo jiný, tak bez výměny energie je jen nekonečným blekotáním o ničem. Mistři chápou, ostatní podezírají a polemizují. Někdo to má naopak, že má hodně přátel,  stovky.  Sto již dávno nelze považovat za skutečně přátelské vztahy, mohou to být jen známí. Sto je prý maximum pro udržení statusu dobrý známý, co je přes sto, nad tím ztratíte přehled.

31.12.2016 Reiter

aktualizace 18.8.2019 Reiter