Nevěřte, že:

- přístroje budou za vás vždy hubnout - musíte správně jíst, trochu se hýbat, nebýt ve stresu. To za vás žádný přístroj neudělá a jednou vaše prohřešky nezvládne žádný přístroj, zejména pokud máte výrazné dispozice pro ukládání tuků.

- vše zvládne chemie - chemie dočasně zatíží a urychlí váš metabolismus, pokud se nechá urychlit. Velmi ho to zatěžuje a může to zanechat trvalé následky jako každé jiné nadměrné přetížení, na které tělo nebylo připravené.

- Ženy mají mít nadváhu, ano i takové nesmysly se dočtete, dokonce i od studovaných lidí. Nadměrné množství tuků prostě hezké není a rozhodně to nemá nic společného se zdravím. Ano existují tuky jen podkožní , takzvaně neškodné, ale pokud někdo nezvládne tyhle , tak nezvládne ani ty hluboké , tuky škodlivé prorůstající mezi orgány.

Chtějte:

- správné fungování celého těla - centimetr po centimetru a sentimenty a stud stranou

 - vědět - co jíst, jak zacházet s teplem, jak pít, proč to nepřehánět se sportem, který pohyb je zdravý a jaký nikoliv.

"I sportující mají nadváhu a příliš tuků. Sport totiž o hubnutí není."

jak se správně hýbat, co je to blok a jak se ho zbavit - pak máte teprve vyhráno. Tloušťka je zejména o zadržování vody v těle , nikoliv hlavně o sportu. Než na sport, spíš bych se ptal, jak dobře jste na tom ve vztahu? partnerské poradenství v centru Prahy. Bez odstranění stresu váha dolů nepůjde.  Vůbec nesouhlasím s odborníky, "že ženy mají od přírody sklon k tlouščce, že je to hezké a geneticky dané atp." Ano ženy mají sklon k tloušťce, je to nezdravé a proto si na to mají dát obzvlášť pozor a jen pohybem to nejde.

Jak to u mě v masérně probíhá:

seznámení se s tělesnou situací, povolení a odblokování , postupně poznáte uvolnění, to samo o sobě vede k rozdýchání prohřívání , tedy k věcem, ke kterým nejde dojít ani těžkým sportem, ani super zdravou stravou, ani nejlepším přístrojem z galaxie. Vy sami musíte rozpoznat tuhost a uvolnění, pak si to budete sami moci i v budoucnu hlídat a tím si můžete hlídat figuru. Jinak to nejde. Nesmíte dělat prohřešky proti zdravému životnímu stylu a když, tak budete vědět, co s tím.

Buďte zdraví a hezcí - pak tolik nezáleží ani na věku.

Nezapomeňte na možnost konzultací v centru Prahy zdarma.


Co by vás mohlo dále zajímat, nejen masérské metody

Klasická masáž

ideální , pokud chcete jen občas uvolnit svaly, nic víc. Klasická masáž je jedním z mnoha dětí Čínské masáže.

Dornova metoda u nás v Praze na dvou místech

je manuální terapie tedy také doteková a rovněž z části používá masáže. Používají cviky ve spolupráci s masírovanou osobou. Dále získáte cviky na doma, které je dobré občas zkontrolovat. Mělo by vám to výrazně zlepšit pohyblivost páteře a celého těla. Výsledky záleží také na dosažené úrovně spolupráce s Dornistou.

Čínská relaxační masáž

má už od začátku blízko k energetické masáži , na to však musí být masírovaná osoba připravena, pro tento účel doporučuji naší Čínskou tlakovou masáž, rovněž na dvou místech v Praze. Doba takové přípravy je individuální. A je to třeba projednat osobně.

O co vlastně při masážích obecně jde? Ano i pro tohle nás máte v Praze!

Teorií masáží je mnoho a abychom se v tom nějak vyznaly, je třeba zalistovat v knihách o psychosomatice, nebo v prastarých tlustých knihách od starých dobrých Číňanů. Paradoxem je, že všechno nové, najdete i v prastarým.

Jakou metodu si vybrat pro sebe aktuálně nejlépe,

je velmi těžké, musí se hledat zkoumat napsané, vyzkoušet a poslouchat , kdo vám co řekne. Někdy pomůže jednorázově a akupunktura a jindy jednorázové srovnání kostrče. Možná vás bude zajímat kam bych chodil osobně na masáže já. Rozhodně bych každému doporučil poradenství pro vztahy, protože potřebujeme kvalitní dotekyCo je to vlastně kvalitní masáž a musíte za ní do Číny , nebo je v Praze?