Tato rubrika uvádí některé vaše dotazy k masážím, které mi přišli mailem, nebo mi byly položeny po telefonu. Jména jsou vymazána, nebo změněna.


Následující příspěvek není dotaz , ale otravný spam a protože mě takové reklamy a zejména od sexuologů neskutečně v médiích a všude iritují, tak sice neodpovídám na nabídku, ale reaguji na ní zde.

MY MUŽI NEPOTŘEBUJEME CHEMICKÉ, I KDYŽ 100 % PŘÍRODNÍ LÁTKY NA PODPORU EREKCE!

Jsou k tomu zapotřebí jen docela obyčejné vhodné podmínky, nic víc. 100% přírodní látky nestačí, výsledky budou zoufalé, tak proto. Potřebujeme na 1000% splnit naše potřeby. Proč 1000 % a ne "jen" 100%?  5 (elemntů) x 2 (jin/jang) x (těch vašich) 100% = 1000% A PAK BUDE MUŽŮM STÁT POŘÁD SÁM OD SEBE OD NAROZENÍ AŽ DO HROBU. Stačí trochu víc myslet a nenechat si cpát do hlavy blbé nápady.

Nabídka: Vánoční uspokojení 24. 11. 2016, 22:52:53  Komu: mstudiopraha@seznam.cz PRÁVĚ TEĎ NA ČESKÉM TRHU

100% přírodní produkt na PODPORU EREKCE

Bude Vám STÁT pouze za 17 Kč NA DEN.

✔  Silnější, intenzivnější a déle trvající. Nezávislé na Vašem věku.  

✔  Bez lékařského receptu, bez vedlejších účinků. 

✔  Rychlé výsledky a dlouhodobě.

✔  Spokojenost nebo vrácení peněz do 30 dnů.

VÍCE NA  blablabla  NYNÍ AKCE! - 15 tablet ZDARMA!


Dotaz Lukáše @ 11.11.2016
Dobry den,
 
narazil jsem na internetu na Vase stranky, ktere me zaujali a rad bych se objednal k p. Holasove. Hledam relaxacni masaz ve spojeni s naprostym uvolnenim bez tabu k telu cloveka, chtel jsem se zeptat, jestli take poskytujete cinske masaze, jak jsou popsane na Vasich strankach a jak presne tyto masaze probihaji, chtel bych si udelat co nejkonkretnejsi predstavu.
 
Dekuji a budu se tesit.
 
Lukas
 
Odpověď 12.11.16
Dobrý den Lukáši,
 
je to hezky a slušně položená otázka a určitě i se zájmem o věc. Jenže si naše stránky moc nečetl. Ano čínskou masáž děláme, snad se dá říct, že i bez tabu, ale na to bez tabu musí být lidi připraveni a to nejsou.
Vypadá to že spíš hledáš sexuální služby , ty my nenabízíme, ale nabízí je druzí.
Opravdu bez tabu a co to je? Lidi jsou zablokovaní, vystresovaní, nespokojení a neuspokojitelní, podezíraví a ustrašení, chtějí si prosadit své, tam kde je je nutné se domluvit, chtějí být poslušní tam kde o žádnou poslušnost nejde,  a tomu odpovídá i to jejich "bez tabu" , které si každý může představovat jinak, jinak špatně.
Jednak to vede k přístupu k sexu jako ke zboží, v případě mužů, jako že za peníze chci svou housku, služby nebo dokonce doživotní partnerství , a v případě dam a slečen , za svou housku chci peníze, služby nebo dokonce zase doživotní partnerství,  a nebo k přístupu, kdy se chodí kolem toho jako kolem horké kaše až k hlavobolu, nebo ještě nakonec k tváření se, že něco jako sex, ani tomu podobné, vůbec neexistuje.
 
Otázky sexu bychom sem vůbec netahali, jenže někoho to zajímá, jiné to odpuzuje a hlavně a s tím nikdo nic nenadělá, zdraví a kondice souvisí přímo s kvalitou sexuálního života jsme nuceni, pokud chceme a můžeme v tomto někomu pomoci, do masáží zahrnout i otázky kolem sexu.
 
Ne každého zajímá to co nabízíme, takže uvidíš:
 
Takže ještě jednou , co sis mohl přečíst na stránkách.
 
 Zbavujeme velkých blokád, nemusí bolet, ale  kvůli nim se nejčastěji chodí na masáže, po jejich uvolnění , vždy jen částečném, je cítit uvolnění, zbavení se bolesti , pokud byla.
 
Pokud někdo přijde a žádné bolesti nemá , nebo už je nemá, to znamená , že má značnou pohyblivost a nic ho nebolí ani na tlak, tak se uvolňují jemné bloky, kterých bývá taky plno a všude. Práce, ta masérská, je čím dál více na drahách a spíše právě relaxační.
 
Podle zájmu poskytuji poradenství v sexu . Pokud někoho odblokuji velmi a vůbec o toto poradenství zájem neměl, tak přesto by bylo dobré to zahrnout a dovršit to tím , protože svůj nový fyzický stav musí zahrnout do sexuálního života . Pokud svůj nový fyzický stav nepochopí, tak o něj opět přijde, třeba za 5, 20, 30 let, podle zátěže.
 
Pokud přijdeš k Daně na masáž, tak jednoduše se nech proklepnout co do bloků a tuhosti a nejspíš ti sama navrhne další postup. Můžeš projevit určitě zájem o relaxační masáž, ale neměj relaxační masáž za sexuální službu, to je volovina naší doby , kdy masáže tady fungují více teprve dvacet let..
Pokud tě otázky sexuálního života zajímají, tak si připrav konkrétní dotazy, odpovědi dostaneš určitě už na první návštěvě. Při našich masážích jde na první návštěvě, vždy o první seznamování se s tělem a s jeho bloky .
 
Jak se vaše spolupráce vyvine záleží na tvém zájmu.
S přátelským pozdravem Reiter

Tel.: 702 406 816 Masérské Studio Praha 11 / 10 Poliklinika Michnova, 1.patro Volné termíny: /kontakt-mstudio-praha/ Možnost parkování v areálu. M Studio Praha 2, centrum Praha 2 ,Dittrichova 5 , 5.p. Volné termíny: /objednat-praha-2/


10.7.2014     Co je to ta Dornova metoda?

Tato otázka je velmi častá. Dornovu metodu dělám denně už řadu let. Zájemcům nestačí si jen něco přečíst, chtějí se stále znova dozvědět něco nového.

Takže Dornova metoda je o navracení kloubů a obratlů do svých správných poloh a používá se k tomu přirozený pohyb ošetřovaného a současně působí masér správným hmatem a mírným tlakem. Vše se podporuje přesnými cviky, nemá smysl dělat všechny, ale jen ty, co jsou právě zapotřebí. Často je něco velmi zatuhlé, pak je zapotřebí před Dornovou metodou nejprve masáž na uvolnění. Cíle mohou být zákazníci různé, odstranění bolesti až po srovnání těla, které je teprve vůči bolestem velmi odolné, celkově výkonné a zdravé.

 


  27. 5. 2014

Dobrý den,

dnes jsem narazil na vaše stránky. A zajímala by mě masáž prostaty. Všude se píše jak je prospěšná i preventivní masáž. Je to prosím pravda? A provádí te ji přes konečník?Děkuji.

Dobrý den, abych mohl odpovědět více konkrétně, musel bych vědět také o jaké konkrétní projevy případných potíží jde, pocit, tlaku , bolesti, bolesti při močení ,nebo jen zmenšení průtoku.... nebo proč si myslíte, že zrovna tato prevence je pro Vás nejlepší, když si člověk může vybrat klidně 1000 jiných míst na těle.

Je sice hezké, že se všude o důležitosti i preventivní masáži prostaty píše, pořád lepší než aby to bylo tabu. A vlastně se píše ještě pořád málo, protože je známo , že se chlapi neradi byť jen svěřují svým lékařům s těmito problémy, takže navyklého ostychu o tom vůbec mluvit je tu všeobecně ještě katastrofálně hodně.

Obecně mohu tvrdit, že lidi mají zkreslené představy nejen o masážích, ale i o svých potížích a proto představy o jejich řešení , nebo co by jim pomohlo nejvíce, jsou ještě zkreslenější. Takovým lidem je potom snadné nabízet úplné nesmysly, protože se na "obal" napíše , že je to třeba na prostatu a oni to kupují. Z lékárny si můžete tahat po igelitkách různé doplňky a léky a můžete chodit pravidelně na masáž prostaty a nemusí to vůbec pomoci.  Ani trochu.

Základem čínské medicíny je celostní přístup. V Čínské masáži je to stejné. O každém jednotlivém orgánu rozhoduje vše, nikoliv on sám za sebe. Dokážeme masáží preventivně velmi účinně působit na prostatu, zvýšit její kondici, podle docházky uzdravit i možná středně těžký rozjetý problém, možná i víc, ale jako jenom čistě takovou v nabídce nemáme a jistě ji najdete v nabídkách v tuctech salónech.

Děkuji za dotaz. S přátelským pozdravem Reiter


14. 5. 2014

Dobrý den,

chtěla bych zrušit mou objednávku protože mě druhý den vše po masáži bolelo, jak je to možné ?

Pokud někdo po dlouhé době přijde na masáž, tak je těžké předem odhadnout jak na ni bude tělo reagovat. Může to být úplně stejné jako se cvičením nebo sportem. Vůbec nic se nemusí přehánět a přesto. Po dlouhé nečinnosti nebo po dlouhé stále stejné činnosti, když dojde náhle ke změně stereotypů, můžou na to svaly zareagovat zmožením, únavou, zhoršením nějakých potíží. Nemá to však být důvod k panice. Někdy stačí jen si následující den odpočinout, určitě více pít, a je možné si na nejbolavější místa dát teplý obklad. Odvolávat se kvůli tomu z pokračování ozdravného procesu je stejné jako by po jednom testu, který dopadl druhý den bolavě, člověk už nechtěl sportovat ani cvičit.

Reiter