• Nabízím precizní masáže, s procvičením, které mají okamžité výsledky, které nelze dosáhnout jakýmkoliv cvičením, sportem a pohybem.  Podle reakcí těla vám mohu upřesnit časový harmonogram, bez kterého se vám může stát, že budete chodit někam na masáže, cvičení a buď na nějaké udržování stále něčeho stejného, nebo ani nebudete vědět proč. Vedle okamžitých výsledků jsou zde i dlouhodobé, které vám mohu představit a vytvořit váš osobní časový harmonogram.

Můžete si vybrat konkrétní masáž:

Energetická masáž 

masíruji nejprve vzdálené místo. Až se vytvoří správná fyzická zkušenost, pak je masáž jakkoliv postiženého místa nesrovnatelně účinnější. Touto masáží zvyšuji kondici daleko za hranice pouze Vašich možností a schopností. Někdy ukazuji, jako malé nahlédnutí, jaké jsou perspektivy nových zkušeností s vlastním těle. Je to zážitek, ano. Musí být umožněn aktuálním fyzickým a vnitřním rozložením a, brát to jen jako zábavu nikam nevede. Tuto masáž nedělám, ani nedoporučuji např., když jsou skříplé nervy, tuhé klouby, když se berou jakékoliv léky, po větších zkušenostech z drogami, při alkoholismu, 

 

Baňkování

Doplňuji případně zároveň o moxování. Někdo si tyto speciality již oblíbil a nepotřebují vysvětlování.

 

Čínská tlaková masáž

 

Mám s ní nejlepší zkušenosti i v případech, kdy se masáž nedoporučuje a nedoporučuji ani já, ale někdy se neví s čím se přicházíá na masáž. Nic konkrétního nejmenuji, abych tím právě doporučení nedal. Snad jen pár zvláštností. Namožené svaly jsou po běžné masáži bolavé, zde jsou doplněné o energii a nebolí. V případě akutního ofouknutí průvanem,  postižený to nemusí sáím vědět, napoví mi reakce tkáně a otoky, dochází k rychlé úlevě.

Merdiánovou masáž

 

 je zajímavá pro opravdové znalce. Je to masáž budoucnosti až budou jedinci běžně vnímat to, co dnes po mnohaletém tréningu. Samozřejmě, že někdy všechny zde uvedené masáže kombinuji mezi sebou, protože na stejný problém může u každého zabrat něco jiného. Někdo to čte, jako že pomoc je vždy možná. To vůbec. Pomoc není vždy možná nikde, Co doporučuji?

 

Doporučovat sice mohu, něco skvělého, perfektního a nejlepšího, ale ve zdejším kráteru to nikoho nezajímá, vím to, protože z těch tisíců lidí, co mi prošlo rukama se na to nikdo vážně neptá.

Tak proč bych o tom měl psát? Musím nabídnout něco přijatelnějšího. Masáže, které nabízím berte jako osobní zkušenost a čím dřív ji získáte a ucelenější, tím lépe, protože tím méně degenerativních změn na ztuhlém těle bude třeba odstranit.

 

27.2.2020 Reiter