Čokoládu používali lidé již dávno jako zdroj dobré nálady a prostředek k omlazení pokožky.  Přináší relaxaci, uvolnění svalů a svěží vzhled. Dnes nadto víme, že čokoláda  patří do skupiny antioxidantů a kakao v ní obsažené zabraňuje vstupu volných  radikálů do organismu díky vitamínům, aminokyselinám a minerálům  vstřebávajících se z čokolády přes pokožku. Čím vyšší podíl kakaa čokoláda  obsahuje, nejlépe 80 % a více, tím lépe. Podle některých vědeckých studií má  dokonce schopnost snižovat riziko vzniku rakoviny kůže, v každém případě však  výrazně působí proti stárnutí.

Zážitek s  čokoládovou masáží

Přijďte si skutečně užít čokoládovou masáž a po ní následující  zábal. Jsou skvělými zážitky pro všechny milovníky čokolády a dokonalé péče o  tělo. Je vhodná zejména pro ženy, jež trápí celulitida či strie a jiné  nerovnosti pokožky, které účinně vyhlazuje nebo pro prevenci uvedených potíží.

Zázračná moc čokolády se projevuje navíc:

• zlepšením nálady a antistresovým  působením, což je způsobeno uvolňováním endorfinu a serotoninu v mozku,  takzvaných hormonů štěstí

• hořčík v čokoládě ovlivňuje bolesti hlavy,  soustředění, správnou činnost nervů, působí proti stresu a zánětům

• flavonoidy, antioxidační látky v čokoládě,  zpevňují a regenerují cévy, čímž omezují vznik srdečních onemocnění.

 Masírujeme v Praze na dvou místech. Codov i v centru.