Aby Dornova metoda nezabírala, vůbec neexistuje pokud jiné potíže nepřehlušují potíže s pohybovým aparátem. Ale i tam je otázka stále otevřená nakolik náprava kostry pomůže v boji proti jiným potížím.

Každý se občas rád protáhne.

Protahujete se správně?!

To co lidi cvičí a jak se protahují, je často pro jejich tělo katastrofa. Takže jim ukážu jak něco dělat lépe.

Cvičíte Dornovu metodu a stejně nemáte dobré výsledky?

Ano i to se může stát. Je to jednoduché. Možná cvičíte správně, ale jen potřebujete jiný cvik. Musí se to zjistit individuálně. Můžete přijít na konzultaci zdarma, nebo se objednejte na Prahu 1 nebo na Prahu 4

Většina lidí má chronicky špatné držení těla

Dornova metoda nastavuje zrcadlo pravdy.

Tady je nemožná náprava na jednu návštěvu. Kdo nabízí nápravu všech chronických potíží na jednu návštěvu je neseriozní. To nedokázal ani sám Ježíš! I po jeho ošetření nabrali vyléčení nemoc zase zpět. Možná proto řekl – „Vylečte se sami.“ Může se stát, že vám to řekne i váš doktor.

Hrby jsou údělem civilizace. Celé davy lidí jsou ve fyzické krizi, kdy jejich těla říkají , já už nemůžu, nebo už mě to nebaví, nebo tohle nechci, nebo musím dřít lidově řečeno jak vůl….. Je to individuální, různé a většinou to vězí v hlubinách podvědomí. Křivá páteř je projev nesvobodného života v krizi. Je to životní styl v příkazech typu musím, nesmím, nechci.

Zastavte hrbení se zavčas Dornovou metodou – vím jak na to!

Hrb většinou nejde rovnat napoprvé. Často jde jen udržovat ho nesmírnou  námahou stejný. Je to boj napořád, avšak žádný jiný boj nemá větší smysl! 

Můžete využít možnost konzultací zdarma o všem, co vás zde zaujalo, třeba právě o Dornově metodě, Dittrichova 5, na Praze 2, hned u Prahy 1 v centru.