Myslíte , že na civilizační choroby pomůže třeba očkování a co když je to zrovna masáž? A jaká , masáž horkými kameny?

Civilizační choroba není nic nového, je to problém těla a čím starší recept na předcházení takových chorob, tím lépe. Příroda počítala i s lidmi, kteří s ní nebudou chtít vycházet po dobrém a sníženou imunitu, která je následkem takového jednání, vždycky využije pro potrestání špatné životosprávy, nebo celé společnosti, která ji nedokáže zajistit. Nikdy to nebylo jinak. Můžete se celé roky přehrabovat ve stozích časopisů, zaručených návodů a číst tuny reklam, jak se jim bránit. Návody jak na civilizační choroby jsou všudypřítomné a bezedné, počínaje letáky, reklamy, PR články, knihy na to a ono..... Obecně civilizační choroby přibývají a houstnou a vypichují se jednotlivé důvody, ve kterých je však příliš snadné se ztratit. Museli bychom správně jíst, hýbat se, nekouřit, nepít, … Je docela jasné, že problémem je všechno, co se jmenuje.

Nejdřív je třeba pochopit jak tělo funguje, je mi líto, přístroje nám v tom nejjemnějším naladění imunity moc nepomáhají. S přístroji je všechno příliš pozdě. Jemné příčiny oslabení organismu nezaznamenávají, i když se diagnostické přístroje zdokonalují. Vždy se jedná o problém jemných bloků a odblokovávat se tělo umí z počátku samo a pak méně a nakonec jde o dožití s výraznými a různě bolestivými bloky.

Lidi si často chtějí pastlovat něco sami , tu sportem , tu doplňky stravy a milióny jiných dílčích nápadů bez pochopení vlastního těla. Bolesti jsou přirozeným průvodním jevem bloků a bloky způsobí nejprve úbytek energie. Lidi často chtějí nabít energií, že jim došla, je to omyl energie jim nedošla , oni se vůči ní zablokovali. Pořád ještě věříte, že řešení je v pokračování našeho stylu života včetně očkování? A kdyby vypukla, tak nechali byste se očkovat proti prasečí chřipce?

Můžete využít možnost konzultací zdarma o všem, co vás zde zaujalo, o masážích, o Dornově metodě, ale třeba i se poradit v otázce vztahu. Jsem v ulici Dittrichova 5, na Praze 2, hned u Prahy 1 v centru.

Co vlastně dokáže civilizační choroby zastavit, nebo aby ani nevznikaly?

Kromě klasiky - sportu , je tu i péče o tělo - klasická masáž

Klasická masáž je malinkatým děťátkem a jedním z mnoha dětí Čínské masáže, která je jedním z pilířů tradiční čínské medicíny staré tisíce let.

Dornova metoda u nás v Praze na dvou místech

je manuální terapie , která velmi rychle dokáže odbourat mnoho bloků na těle a dokonce i hned zlepšit náladu. Kdo se cítí dobře, nemůže onemocnět, to tvrdí britský královský lékař.

Čínská relaxační masáž

má už od začátku blízko k energetické masáži , to je to oč tu běží, umožňuje odblokování včas, i když nic nebolí a "nic nám není." Obvykle nám něco je a předcházet ji musí Čínská tlaková masáž, u nás na dvou místech v Praze. Doba takové přípravy je individuální. A je to třeba projednat osobně.

O co vlastně při masážích obecně jde? Jedná se o popis civilizačních chorob, jak vznikají a jak je včas odhalit.

V prastarých tlustých knihách od starých dobrých Číňanů je popis energetických drah , které musí být průchozí a tím je zaručena vysoká odolnost organismu.

Jakou metodu si vybrat pro sebe aktuálně nejlépe,

Metod je mnoho, ale je třeba zkoumat hlavně metody, i když se člověk cítí dobře, je silný , zdravý, mlád. Je velmi těžké něco najít a pak tím i projít, musí se hledat zkoumat napsané, vyzkoušet a poslouchat, kdo vám co řekne. Jsou tu jednorázově účinné metody jako akupunktura a jindy jednorázové srovnání, kyčlí, krku, kostrče. Možná vás bude zajímat kam bych chodil osobně na masáže já. Metlou na civilizační choroby jsou rozhodně dobré vztahy, dobrý vztah řeší dobrý život od základu, proto nabízím poradenství pro vztahy.  Co je to vlastně kvalitní masáž a musíte za ní do Číny , nebo je v Praze? Ve vztazích se nerozlišuje mezi masáží a dotekem, ale jak udělat aby byly kvalitní , to je hlavní problém, potřebujeme doteky kvalitní