Při naší dlouholeté praxe v Energetické Čínské masáže v Praze, při řešení bolestí a fyzických a orgánových dysfunkcí, se potvrdilo, že naše nejúčinnější techniky je ideální použít včas jako prevenci kdy ještě samo nic nebolí, ale pozor může bolet na tlak, když k nám přijdete na masáž.

Těm co něco bolí doporučujeme nejprve Čínskou masáží bolesti nejprve odstranit, stejně tak při křivé páteři, i když nebolí. Pokud už nějaké problémy s kondicí jsou, tak nemůže být řeč o preventivní relaxační masáži.

O prevenci se u nás pořád všude mluví a doporučuje se. Zmíněná prevence na bolesti však není všechno, na co jsou čínské masáže určené. Pokud je člověk zdravý, nemusí pasivně čekat nejen na bolest, ani na onemocnění, ale Čínská energetická masáž má systém budování stále zdravějšího člověka, jednoduše se to dá představit jako sílení jeho vitality, jde o budování jeho energetiky.

Čínská relaxační masáž je naprosto unikátním systémem pro rozvoj vitality člověka. Není ojedinělým zážitkem, má být procesem ke zlepšení celkové kondice. Schopnost prožitku je často nutné opět získat, to když se tělo zanedbává. Jako vedlejší produkt této masáže při častém provádění je získání klíčů k dlouhověkosti , zdraví do vysokého věku a mladistvé vitality.

Z hlediska prevence jde o ideální činnost pokud je prováděna alespoň 1x do měsíce od profesionála, v domácích podmínkách vícekrát. Sami na sobě toho neuděláte žádnou jinou činností ani sportem tolik.

Nabízíme zvýšení odolnosti organismu klidně bez sportu a cvičení.

Posílením vitality a imunity, jedná se o pokračování těch samých metod avšak s rozvojem nových vlastností těla a jeho souhry s nitrem. Zlepšuje se tak koordinace těla, které lépe poslouchá a tím je schopno podávat větší výkon bez přetahování. Jednoduše si domluvte termín u nás na poliklinice v Praze 4

nebo

v centru Prahy v Novém Městě na  Praze 2  u Karlovo náměstí