Určitě jste se někdy samy sebe ptali jestli by se náhodou pro to břicho nedalo něco udělat? Tak pak je možná tato akce právě pro vás. U některých mých zákazníků je výrazné spravení břicha rychlé a je to samozřejmě přínosné pro fungování celého těla. Přijďte na jednu masáž a odhadem vám mohu říci, jestli to zrovna u vás půjde také tak rychle. Pokud ne, nic neztratíte, vyzkoušíte naše studio, dozvíte se něco o vašem těle celkově a hlavně, co by se s vaším břichem dalo dělat. Možná to půjde snadno až po určité přípravě, to se dozvíte a určitě zažijete Čínskou masáž.

Shodit břicho může být snadné

- těžké cviky, nepreferuji, ne co se týká na svalovou námahu , to se vůbec nebojte a ani neočekávejte, že je to to nejlepší , co můžete dělat. Jejich účinek bývá dočasný , mám je spíš jen jako závěrečné dorýsování svalů.

- nedávám cviky, které byste museli denně cvičit hodinu, stačí v součtu do 10 min. nebo nejvýš do půl hodiny. Zapomeňte na dřinu.

Nenechávejte hubnutí do plavek na poslední chvíli! Jde to i bez potu.

Přestože mé nároky jsou tak malé, zdá se, měli byste mít opravdovou motivaci shodit břicho

Jedna zákaznice, u které by se zrovna s břichem dalo pořádně hnout, mi na to řekla, že už si na sebe zvykly. Ona na své břicho a břicho na ní. To je příkladná demotivace, určitě to jde takhle dotáhnout také daleko, ale k tělu snů určitě NE. S ležérností to fungovat nebude.

"Břicho má fungovat! Chtějte to!"

Sami musíte najít mnoho důvodů proč má břicho fungovat a vypadat dobře, co třeba kvůli vysoké kondici a pro svobodnější život, dobré trávení, větší pohyblivost, pro partnera....?

Jak na ploché břicho

Zkoušeli jste diety i hladovění na shození břicha?

Jíst přiměřeně se ne vždy podaří , ale i při občasném nabrání žádnou paniku. Správně fungující břicho nemá problém s odbouráním krátkodobě uložených tuků. Největší problém způsobují prorůstající tuky mezi orgány a ty nejsou dílem sporadického přejídání, které je časté i u hubených lidí. Při takovém normálním sporadickém přejídání se na hubnutí břicha podílí správné prokrvení z 90%. Hladovění má podíl na hubnutí tak 10% . Jednou ho vyhladovíte, ale prokrvením máte stejný efekt mnohem dřív a příjemněji. Jíst můžete normálně, i hezky Česky. Prokrvení a cvičení není totéž. Můžete se ucvičit a prokrvení může být stejně slabé pro opadnutí břicha .

Zkoušeli jste chemii na hubnutí?

Rizika spojená s užíváním zaručených přípravků jsou natolik velká a negativních zkušeností je tolik, že chemii prosím vynechte. Zatím máme výborné reference jen na zelenou kávu, nic jiného. Ve studiu prodáváme tu nejlepší a za příznivou cenu..

Hubnutí s pomocí přístrojů?

Nechat všechno odpracovat přístroje , může znít lákavě , ale i tady je určitá opatrnost na místě. Lepší je vlastní spalování než závislost na přístrojích, jednou když už přístroje nezaberou, tak tu nahromaděnou práci na sobě už nebudete chtít vůbec podstupovat.

Cvičíte a cvičíte a cvičíte stále na břicho? Chyba. Raději vůbec necvičte, prosím.

Sklapovačky a tisíce cviků jsou jen cviky na většinu z nich můžete rovnou zapomenout. Nejde o posilování ani cvičení. Někteří mají břicho naprosto v pořádku a ploché a nikdy neposilovali ani necvičili, proč? Protože o cvičení vůbec nejde.

Břicho má tři druhy svalů: vrchní vrstvu, šikmé břišní svaly a spodní pruh svalů, které vedou k páteří. Všechny se musí ovlivnit, ale to neznamená, že je musíte mít jako Arnold Schwarzenegger na vrcholu své slávy.

Největší chybou je permanentní cvičení a někteří to svým zákazníkům radí, kdy se snaží o trvalé zatažení břicha při každém pohybu. Navíc, radit někomu kdo má lordózu a jiné potíže páteře, aerobik a jiné činnosti spojené s častou rotací, je neprofesionální a fatální chyba.

"Pořád se snažte mít zatažené a zpevněné břicho. - blbost !"

Pomocí Čínské masáže a Dornovy metody a cvičením a to vše postupně a ve správném poměru. Proč tohle zrovna funguje na zploštění břicha ? Jedná se o navrácení rovnoměrné distribuce energie v těle, větší disharmonie nesmí trvat víc jak 5 nebo 10 let, pak je to o to větší boj. Jako na poslední záchranu se sahá na liposukci. Kompletní příčiny a disharmonie zůstaly a jen tuky zmizely, co se asi stane? Nic hezkého.

Podmínky akce:

Vyloučeny jsou osoby jakkoli přetížené, s různými zdravotními potížemi, demotivované, dále dle osobního prvního setkání.

První návštěva je zaměřena na zjištění stavu těla masáží, ihned se dozvíte jaké jsou vyhlídky na úspěch. Pokud se domluvíme následuje dalších 9 návštěv. Hodinové sazby jsou dle aktuálního ceníku.

Nejde ani tak o slevu , jako spíš o dočasné zaměření se na tuto problematiku. V Praze provádím tyto masáže

Sleva je individuálně možná např. v případě menší náročnosti akce, nebo více sportovců naráz.

Můžete využít možnost konzultací zdarma o všem, co vás zde zaujalo, o masážích, o Dornově metodě... Jsem v ulici Dittrichova 5, na Praze 2, hned u Prahy 1 v centru.