Profesionální masér vás zve na přednášku o masážích. 

Ze své  10leté praxe maséra vybírá to nejlepší pro vstup do světa masáží a pro pochopení pojmů v novém světle, které se sice běžně používají, jenže bez velkého užitku. Předvede jak pojmy, prevence, zablokování, životní styl.... zařadit do jednoho obrazu světa, kde má vše své místo, příčinu a také značný potenciál.

Zejména partnerům se mohou hodit některé poznatky  s masážích jako, že někdy je lepší na bolavá záda sahat jen speciálními hmaty, nebo vůbec. Masérská záhada dorazila na přelomu 21. století do Prahy. Doporučuji všem do svého života zařadit více doteků, o kterých je známo, že mizí ze života rodin. V dotecích panuje značná rozpačitost, přestože to vypadá, že je všude všeho dost až přehnaně hodně a že jsou všichni spíš rozmazlení. Ve skutečnosti se běžně neumí dotek, ani přijímat, ani dávat. Jedná se o sociologický problém, a z mého masérského pohledu se jedná o chronicky špatné zacházení s energiemi ve vztahu. Všechno řeším energeticky, třeba sklon k virózám a chřipkám, je to slabá imunita, nebo bolestmi při milování trpí polovina ženSamostatným tématem jsou kuriozity ze světa masáží -  už tu byl masážní bod za 1 000 000$, za stejnou sumu tu byl už také masérský kurz . 

KDY:

Přednáška: "O masážích" se koná dne 3.7.2019 v 17:40 

KDE

V budově polikliniky Michnova 300m od metra Háje

Přijďte do ordinace č.16 v 1.patře (nápis na dveřích:  MASÁŽE) Doba trvání 1h  Cena 200,-Kč na osobu, 300,-Kč na dvě osoby Na konec volná diskuze, pití zajištěno v budově. Zajistěte si místo včas jednoduchým platebním příkazem  na účet č: 107850275/0300 vs: 1740 Víc není třeba. Veškeré případné aktualizace budou uvedeny zde. Pokud bude tento termín vyprodán, informace o tom bude zde. Máte již zaplaceno a nemůžete se dostavit ? Dejte nám vědět nejpozději 12h před začátkem přednášky sms, nebo @ na naše kontakty. Peníze vám obratem vrátíme zpět.