Za prozrazení a návod k použití jednoho významného bodu zaplatil jeden zájemce v 80. letech 1 000 000$, tím se tento bod stal slavným a dostal jméno "Bod za milión." Jednalo se o bod pro zlepšení sexuálního života. Samozřejmě, že ta změna k lepšímu musela být naprosto zásadní. Existuje o tom celá kniha, ten návod v ní považuji za matoucí, ale přece v knize za stovku nebude totéž, za co někdo dal 30 mega. Když už je řeč o miliónech, tehdejších dolarů, tak v Thajsku byl kurz na masáž poprsí za 1 000 000$, za deset návštěv na masáži se zvětšily nebo vytvarovaly a zpevnily. Pikassova malba je víc, než skica Pepy Nováka z Prahy. S masážemi je to stejné.

Samozřejmě, že na těle je mnoho dalších slavných bodů, ale asi ne už za milión $. Takových bodů je zhruba 50, např. na imunitu je to TS4.

Tím se také dá dostat od Čínské masáže k partnerským vztahům.

Pokud si někdo myslí, že zrovna Čínská masáž nemá co říct k partnerským vztahům, tak to tak opravdu není. Celkové propojení nabízím proto v poradenství podle tradiční čínské medicíny z pohledu masáží a tedy z energetického pohledu, tak jak je to pro vztahy nejvíce zajímavé a z pohledu Dornovy metody.

Ono to vypadá jako vtip, dát za návod, jak zacházet s jedním bodem tolik peněz, ale nepochybuji, že ten návod byl precizní a že to bylo velmi těžké na naučení a ten konečný efekt musel odpovídat ceně. Po tolika letech masáží si to už představit umím. Vtip je také v tom, že dovednosti nejsou prostě vždy snadno přenosné, to znamená, že je pravděpodobné, že kupující to nikoho dalšího nenaučil, ne že by třeba nechtěl, ale je to prostě těžké. Já osobně nabízím zájemkyním, kde uvidím, že to půjde, kurz výměny energie jin jang podle východní energetiky na Praze 11, 10 i na Praze 2  - 100 000,- Kč.