Kupují se týdenní celky tj. 4 masáže po jedné hodině , mezi těmito celky je možné mít v ideálním případě až třítýdenní přestávky, ale mohou být i delší.

Nabízíme zde masáže, ale masáž je široký pojem, nejprve, co je to běžná masáž: Běžně se  masíruje celé tělo podle potřeby a výsledek je zaměřen buď na snížení bolesti  určité části těla, nebo jen na uvolnění. Cíle obvykle nejdou dál jak za odstranění bolesti zlepšení vzhledu, zlepšení pohyblivosti.  Je jedno o jakou masáž jde konkrétně. Někdo to dělá tak, že si během půlroku sám něco naordinuje, nebo si zajde kam chce ze zvědavosti.

Poruchy i bolesti způsobují přetěžované svaly, čím déle se jim to umožní, tím je dysfunkce rozsáhlejší. Přetěžované svaly nemusí ihned bolet. Svaly nejčastěji přetěžujeme fyzickou činností, ale i sezením, nejvíce se svaly přetěžují v kombinaci s nesprávným držením těla. Sportující a těžce pracující, přetěžují své svaly nesrovnatelně více. Pokud svaly začnou ztrácet kondici, člověk to cítí buď jako únavu, lokální slabost - nohou , rukou , nebo jako přepětí - krku , beder... Obvykle se nad tím moc nepřemýšlí, na návštěvu lékaře to není, takže se hledá řešení buď sportem, cvičením, podpůrnými prostředky jako potravinové doplňky a někdo třeba i prášky. Panuje představa, že nejlepším řešením je, abychom měli všichni svaly jako mistr světa v kulturistice. Což není ani tak omyl, jako naprostá blbost.

Nabízíme zcela jiné řešení. Zájemcům o masáže nabízím u nás systematické řešení. V tomto programu se za cíl  považuje předejít bolesti a vzniku hrubých bloků a devastaci svalů. Výrazně zvyšuji kondici masáží a dalšími pracemi, tím se lepší celková koordinace těla , zvětšuje se uvědomění těla a tím ke zbytečnému přetěžování vůbec nikdy nedojde.

Objednejte se u nás na jednu hodinu Čínské masáže a zeptejte se na možnost spolupráce v propracování těla. Zjistím váš aktuální stav a jaké jsou vyhlídky na úspěšný postup. Jedná se o masáž,  která se provádí s ohledem na připravenost dalších částí těla.

Omezení  pro propracování celého těla s uvedeným výsledkem je dáno - správnou motivací - je výhodou rozumová silná stránka, aby bylo  možné záměry a cíle projednat. Dalším omezením je momentální přetížení organismu výkonem nebo stresem, nebo dokonce již dlouhodobými potížemi a bolestmi. Pak záleží na dalších individuálních dispozicích. Jak velké máte vyhlídky na propracování těla Vám po jedné hodině zdělím.

Zde se staví na aktuálním  zdraví, které se má prohloubit dosažením jemnější správné funkčnosti a správné  celkové koordinaci těla.  To vede k samovolnému správnému držení těla,  zbystření všech smyslů a ke správnějším reakcím obecně. Na tomto novém základě  tělo samo spontánně neprovádí takové úkony, při kterých se některé svalové  skupiny blokují a později až tak výrazně, že se páteř začne křivit, že něco začne bolet… Tato masáž si  klade za cíl odstranění rozvíjejících se svalových bloků i začínajících, a  navíc  nepřejde na další část těla dokud není zcela vyřešena předchozí  část těla. Začíná se od hlavy a krku jednoduše protože  svalové bloky mají tendenci se hromadit směrem dolů, to znamená , že dole jsou  nejsilnější a nahoře nejslabší. Navíc nahoře jsou partie těla vystavené běžně  veřejnosti, takže nejde o narušení intimity, alespoň rozhodně slaběji než na  částech, které jsou častěji skryty jako hruď, břicho… S intimitou má většina obrovský a zároveň značně individuální problém, a dochází tak k jemnému blokování,  jehož odstranění mají však tyto masáže za cíl. Při závěrečné práci na pánvi zde  však nejde o vytváření erotického vztahu ani nejde o provozování erotické činnosti. Je dobré to zmínit, aby nedošlo  k neopodstatněné záměně s Tantrickou masáží. Abych vyloučil jakýkoliv omyl, uvedu můj názor na Tantrickou masáž, která je z pohledu  této masáže vzhledem k cizím lidem velmi hrubá a bezohledná, asi jako zednická práce  oproti výrobě šperku, protože pro většinu lidí je zcela nemožné navázat během  několika hodin vztah intimní a proto se jedná na naše poměry o hrubé postupy s jasným záměrem a cílem. Dovolím si tvrdit, že  Tantrická masáž není pro vystresované lidi zdejšího typu. Netvrdím, že není  možné postavit hezký dům nebo kostelík, ale to nabízí jiní, my nabízíme práci, která je spíš  o dokonalém mikroskopickém propracování jako například na náhrdelníku.

Výhodou této masáže  je, že propracované části zůstávají propracované a jsou schopné se sami bránit  blokování, protože se lépe uvědomují. Je možné zde vždy navázat i po delší  přestávce.

4 masáže po 1h  celkem 2000,- Kč Platí se předem po dohodnutí termínů, termíny  jsou na týden a závazné. Storno poplatek je 100%.