E. Reiter vás zve na speciální programy do centra v Praze 2

Programy jsou zaměřeny na zkvalitnění života, i když nic nebolí a vše je v pořádku:Akce na Čínskou energetickou masáž , mimořádná sleva, jen Praha  2 , na hranici s Prahou 1

Tato akce je opravdovou výzvou pro všechny  (i ty , kteří váhají kvůli cenám služeb), kdo se chce seznámit s onou energií , o kterou vždycky jde. Nejprve jde o seznámení a pak o rozhýbání této energie těla. Používají se energetické, masérské a cvičební metody. Výsledkem je postupné zlepšování celkové kondice z hlediska Čínské masáže pro dobré fungování těla a dobrý pocit. Jen  Karlovo náměstí na hranici Praha 1 a Praha 2. Hlavní podmínkou jsou žádné bolesti.


předchozí akce: Řekněte si o ploché břicho

břicho břízy

U některých mých zákazníků je možnost výrazného a rychlého spravení břicha a je to samozřejmě přínosné pro celé tělo, přispívá to značně k jeho dobré kondici. Někde se říká, že když funguje správně břicho, funguje správně všechno.


 

Program pro kompletní propracování masážemi nepřetíženého těla

Nejvhodnější pro  věkovou kategorii 20-25 let

Určeno pro -  podle  objektivního lékařství, pro zcela zdravé lidi, kteří však mohou mít jen  subjektivní pocit, že něco nesedí, nebo že něco může být lepší

Není určeno pro  sportovce a jinak fyzicky přetížené jedince, není také určeno pro jinak  výkonově zaměřené nebo momentálně přetížené osoby.

Řekněte si o kompletní propracování těla. Cena na hodinu aktuálně podle ceníku, individuální slevu je možné domluvit při první návštěvě. logo


Poznejte vlastní tělo masáží i cviky podle dispozic

speciální masérské programy

Jedná se o speciální program pro každého, kdo neřeší momentálně žádný zdravotní problém a nemá aktuálně potíže s pohybovým aparátem. Je mimořádně vhodný pro vnímavé lidi, např. pro toho kdo cvičí jógu, nebo také bojové sporty, pro všechny co mají rádi relaxaci a chtějí ji prohloubit. Jedná se o speciální sestavu masáží, která zvětší koordinaci a celkové vnímaní, schopnost prožívat a tělesnou akceschopnost. Pro krátkodobě přetížené osoby také doporučuji.

K prodeji jako permanentka na 10x1h masáží s platností 21 dní za cenu podle aktuálního ceníku. Po ukončení jsou v ceně dvě konzultace, které je možné do 1. měsíce využít.